Kayseri'de kız arkadaşını vuran şahıs intihar etti

Olay anı çevrede bulunan güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.
Olay anı çevrede bulunan güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.

Kayseri’nin Melikşah ilçesinde bir kişi, kız arkadaşı M.S.'yi vurduktan sonra intihar etti. Olayda yaralanan M.S., 112 ekipleri tarafından Kayseri Şehir Hastanesi’ne kaldırıldı.

Korkunç olay Kayseri’nin Melikşah ilçesine bağlı Keykubat Mahallesi'nde meydana geldi.

Edinilen bilgiye göre, Melikgazi ilçesine bağlı Keykubat Mahallesi Malazgirt Caddesi’nde dün meydana gelen olayda, İ.Y. (28), kuaför dükkanı işleten kız arkadaşı M.S.’den (28) ayrıldı. Daha sonra kız arkadaşıyla tekrar barışmak amacıyla buluştu. Barışma teklifinin reddedilmesi üzerine İ.Y., kız arkadaşı M.S.’yi vurduktan sonra aynı silahla intihar etti.

Olayda yaralanan M.S., 112 ekipleri tarafından Kayseri Şehir Hastanesi’ne kaldırıldı. İ.Y.’nin cesedi de Olay Yeri İnceleme ekiplerinin yaptığı çalışma sonrasında morga kaldırıldı.

Öte yandan olay anı saniye saniye çevrede bulunan güvenlik kameraları tarafından kaydedildi. Görüntülerde, çiftin tartışarak yürüdüğü, bu sırada İ.Y.’nin belinden çıkardığı, silahı önce yere ateşlediği ve ardından da kız arkadaşı M.S.’ye ateş ettiği görüldü. M.S.’nin yere düşmesinin ardından silahı başına doğrultan İ.Y., ateş ederek hayatını kaybettiği de güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >