Kenan İmirzalıoğlu'ndan Mehmetçiğe destek: 'Kalbimiz onlarla atıyor'

​Kenan İmirzalıoğlu'ndan Mehmetçiğe destek
​Kenan İmirzalıoğlu'ndan Mehmetçiğe destek

Kim Milyoner Olmak İster'in başarılı sunucusu ve oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, Mehmetçiğe destek mesajı yolladı. 'Barış Pınarı' harekatına 'işgal' diyenleri eleştiren İmirzalıoğlu, "İşgalci diyenler kendilerinden biliyor işi" dedi.

Türk Silahlı Kuvvetlerinin, Suriye Milli Ordusu ile Fırat'ın doğusundaki terör unsurlarını temizlemek için başlattığı 'Barış Pınarı' harekatına sanat camiasından destek mesajları gelmeye devam ediyor.

Kim Milyoner Olmak İster'in başarılı sunucusu ve oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, "Kahraman ordumuz yine barış için cephede... Kalbimiz askerlerimizle atıyor. Tek temennimiz saçlarının teline zarar gelmeden görevlerini tamamlayıp sağ salim yurda dönmeleri" dedi.

Kenan İmirzalıoğlu
Kenan İmirzalıoğlu

"İşgalci diyenler kendilerinden biliyor işi"

İmirzalıoğlu, 'Barış Pınarı' harekatına 'işgal' diyenlere de sert tepki gösterdi ve "İşgalci diyenler kendilerinden biliyor işi de o yüzden öyle diyorlar. O onların densizliğidir. Türk ordusu orada barış için, terörü sınırımızdan uzaklaştırmak için var. Onlar kendi yaptıklarını bize yakıştırmaya çalışıyorlar" ifadelerini kullandı.


Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >