Kendisinden habersiz botoks yaptıran kocaya unutulmayacak hareket

Kocasının yüzüne kendisinden habersiz botoks yaptırdığını fark eden genç kadın, eşini darp etti.
Kocasının yüzüne kendisinden habersiz botoks yaptırdığını fark eden genç kadın, eşini darp etti.

Kocasının yüzüne kendisinden habersiz botoks yaptırdığını fark eden genç kadın, eşini darp etti. Hastaneden rapor alan adam, eşinden şikayetçi oldu. Genç kadın hakkında, "Eşe karşı yaralama ve hakaret" suçlarından dava açıldı.

Özel bir hastanede hemşire olarak çalışan 33 yaşındaki Emine A., başka bir hastanede amir olarak çalışan 40 yaşındaki kocası Hasan A.'nın kendisinden habersiz botoks yaptırdığını görünce tepki gösterdi. Tartışma sırasında genç kadın kocasını darp etti ve hakaret içerikli sözler sarf etti.

33 yaşındaki Emine A., botoks yaptıran 40 yaşındaki eşi Hasan A.'yı darp etti.
33 yaşındaki Emine A., botoks yaptıran 40 yaşındaki eşi Hasan A.'yı darp etti.
33 yaşındaki Emine A., botoks yaptıran 40 yaşındaki eşi Hasan A.'yı darp etti.
Botoks nedir?
Botoks, orta ve derin kırışıklıkları gidermek için yapılan ameliyatsız bir tedavi yöntemidir. Her insan genç kalmak ve kendini genç hissetmek ister. Son dönemde bunun için en çok başvurulan yöntemlerden biri botokstur. 


Botoks proteindir 

Botoks bir proteindir ve “Clostridium botulinum” adlı bakteriden üretilir. Uzun zamandır göz ve nöroloji alanlarında kullanılmasıyla beraber son yıllarda kozmetik alanına giriş yapmıştır. Ameliyatsız olması sebebiyle genç kalmak isteyen hem erkek hem de kadınlar bu yönteme başvurmaktadırlar.
Botoks nedir? Botoks, orta ve derin kırışıklıkları gidermek için yapılan ameliyatsız bir tedavi yöntemidir. Her insan genç kalmak ve kendini genç hissetmek ister. Son dönemde bunun için en çok başvurulan yöntemlerden biri botokstur. Botoks proteindir Botoks bir proteindir ve “Clostridium botulinum” adlı bakteriden üretilir. Uzun zamandır göz ve nöroloji alanlarında kullanılmasıyla beraber son yıllarda kozmetik alanına giriş yapmıştır. Ameliyatsız olması sebebiyle genç kalmak isteyen hem erkek hem de kadınlar bu yönteme başvurmaktadırlar.
Kimlere botoks uygulanır?
Teknik olarak botoks herkese uygulanabilmektedir; ancak kas problemi yaşayanlar ve hamile olanlara bu yöntem uygulanmamalıdır. Bu yöntem güvenilir olsa da, tedavi sonrasında ufak problemler ile karşılaşılabilir. Kızarıklık ve baş ağrısı görünen ufak sorunlardır.
Kimlere botoks uygulanır? Teknik olarak botoks herkese uygulanabilmektedir; ancak kas problemi yaşayanlar ve hamile olanlara bu yöntem uygulanmamalıdır. Bu yöntem güvenilir olsa da, tedavi sonrasında ufak problemler ile karşılaşılabilir. Kızarıklık ve baş ağrısı görünen ufak sorunlardır.
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >