Kiralık Aşk dizisi oyuncusunun ölümünde kahreden detay

Oğuzhan Tükenmez
Oğuzhan Tükenmez

Kiralık Aşk dizisinde Ozan karakterini canlandıran oyuncu Oğuzhan Tükenmez'in ölümündeki kahreden detayı, ses sanatçısı Onur Akay ortaya çıkardı.

Kiralık Aşk dizisinde canlandırdığı Ozan karakteriyle tanınan 21 yaşındaki oyuncu Oğuzhan Tükenmez, çalıştığı dönercinin motosikletiyle kaza yaparak ağır yaralı kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Genç oyuncunun cenazesi öğle namazı sonrası Adana'da toprağa verilecek.

Oğuzhan Tükenmez
Oğuzhan Tükenmez

Görgü tanıklarından biriyle konuştuğunu söyleyen ses sanatçısı Onur Akay, "Adanalı olan genç oyuncumuz Oğuzhan Tükenmez, hayalinin peşinden koşmak için Adana'dan İstanbul'a gelmişti. Şimdiye kadar oynadığı dizi ve reklam filmleri, maddi yönden onun İstanbul'da yaşaması için henüz yeterli değildi ve o da hem oyunculuk yapıyor, hem de İstanbul Şişli'de bir dönercide çalışıyordu. Önceki gece 21:30 sularında, çalıştığı dönerciye ait motora tur atmak için binmişti ve o feci kaza yaşandı. Şişli Postanesi'ne çok yakın yerde bir araba, Oğuzhan'ın kullandığı motora çarpıp kaçıyor. Hemen hastaneye kaldırılan genç oyuncu maalesef kurtarılamıyor. Görgü tanıklarından biriyle konuştum ve olay yerinde sadece kaza yaptığı motor ve kendisi varmış. Bir kadın sürücünün çarpıp kaçtığını, motoru ile 40 metre civarında sürüklendiğini ve çok ağır yaralı olduğunu iddia etti" dedi.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >