Kiralık Aşk dizisinin ünlü oyuncusu hayatını kaybetti

Oğuzhan Tükenmez
Oğuzhan Tükenmez

Kiralık Aşk dizisinde canlandırdığı rolle tanınan ünlü oyuncu, geçirdiği trafik kazası sonucu vefat etti.

Kiralık Aşk dizisinde canlandırdığı Ozan karakteriyle tanınan genç oyuncu Oğuzhan Tükenmez, geçirdiği trafik kazası sonucu vefat etti. Haberi, ünlülerin felaket tellalı olarak tanınan ünlü şarkıcı Onur Akay verdi.

Akay, "Kiralık Aşk isimli dizide onu Ozan karakteri ile tanımıştık. Ayrıca çok sayıda reklam filmlerinden de tanıdığımız 21 yaşındaki oyuncu arkadaşımız Oğuzhan Tükenmez, İstanbul’da geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti. Şişli'de dün gece 21:30 sularında çalıştığı iş yerinin motorunu alıyor tur atmak için ve Şişli Postanesi'nin önünde bir araba, genç oyuncunun kullandığı motora çarpıp kaçıyor. Hastaneye kaldırılan genç oyuncu maalesef kurtarılamıyor" açıklamasını yaptı.

Kiralık Aşk
Kiralık Aşk

Onur Akay, "Lise dördüncü sınıftan bu yana modellik ve oyunculuk yapan Türkiye'nin önemli şirketlerinin tanıtım filmlerinde de rol alan genç oyuncu, düzgün fiziği kadar yeteneğiyle de otoritelerden tam puan almayı başarmıştı. Hedefi beyaz perdede önemli projelerde yer almaktı. Ailesine ve sevenlerine sabır dilerim. Mekânı cennet olsun inşallah" ifadelerini kullandı.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >