Kız annelerinin hayatı, kızlarından önce ve kızlarından sonra olarak ayrılır

Bir kadının hayatı, kız annesi olunca bambaşka bir hal alır.

Her kadın için anne olmak hayatının farklı bir boyuta geçmesi anlamına geliyor. Bir kadın ister çalışsın isterse ev hanımı olsun hayatına 'minik bir kahraman' girdiğinde tüm yaşantısını 'mis kokulu yavrusu' için şekillendirir. Bir kadının, kız çocuğuna sahip olması ise bambaşka bir duygu… Çünkü kız çocuk anneleri yalnızca dünyaya bir evlat getirmiyor aynı zamanda hayattaki en yakın arkadaşının da sahibi oluyor.
Zorlu bir süreç

                  
                  
                  Dokuz ay boyunca zorlu bir süreçten geçer anne adayları… Aldıkları kilolar, sürekli olarak yaşadıkları mide bulantıları vs vs… Bu süreçte aslında pek de anlayamazlar anne olacaklarını.
Zorlu bir süreç Dokuz ay boyunca zorlu bir süreçten geçer anne adayları… Aldıkları kilolar, sürekli olarak yaşadıkları mide bulantıları vs vs… Bu süreçte aslında pek de anlayamazlar anne olacaklarını.
Hayatınız tamamen değişir

                  
                  
                  Bir kadının hayatını değiştiren an ise kucağına bebeğini almasıyla başlar.
Hayatınız tamamen değişir Bir kadının hayatını değiştiren an ise kucağına bebeğini almasıyla başlar.
Saçları süslenmezse olmaz!

                  
                  
                  Kız bebek annelerinin 'tatlı telaşı' hastane odasında başlar… Çünkü henüz gözlerini açamayan bebek önce cicili bicili giydirilecek ardından saçsız başına taçlar takılacak.
Saçları süslenmezse olmaz! Kız bebek annelerinin 'tatlı telaşı' hastane odasında başlar… Çünkü henüz gözlerini açamayan bebek önce cicili bicili giydirilecek ardından saçsız başına taçlar takılacak.
Bir süre için son söz annenin
Birer moda ikonu gibi giydirilen bebeklerin bu durumu çocuk, “Ben bunu giymek istemiyorum” diyebilmeyi öğrenene kadar da devam eder.
Bir süre için son söz annenin Birer moda ikonu gibi giydirilen bebeklerin bu durumu çocuk, “Ben bunu giymek istemiyorum” diyebilmeyi öğrenene kadar da devam eder.
Hayatları ikiye ayrılır

                  
                  
                  Kız çocuğu olan bir kadın için hayat, kızından önce ve kızından sonra diye ikiye ayrılır.
Hayatları ikiye ayrılır Kız çocuğu olan bir kadın için hayat, kızından önce ve kızından sonra diye ikiye ayrılır.
Alışveriş canavarları
Kız çocuğu anneleri şanslıdır. Çünkü onlarla alışveriş yapmaktan sıkılmayacak birer arkadaşları vardır artık.
Alışveriş canavarları Kız çocuğu anneleri şanslıdır. Çünkü onlarla alışveriş yapmaktan sıkılmayacak birer arkadaşları vardır artık.
Mutfaktan nefis kokular yükselir

                  
                  
                  Anne-kız mutfağa girip hem eğlenebilir hem de akşam için lezzetli yemekler yapabilirsiniz.
Mutfaktan nefis kokular yükselir Anne-kız mutfağa girip hem eğlenebilir hem de akşam için lezzetli yemekler yapabilirsiniz.
En yakın yardımcınız
Ev işi yaparken çok mu yoruldunuz? Merak etmeyin minik yardımcınız sizi yalnız bırakmaz.
En yakın yardımcınız Ev işi yaparken çok mu yoruldunuz? Merak etmeyin minik yardımcınız sizi yalnız bırakmaz.
Bakımlı olmak onun da hakkı

                  
                  
                  Düğün, dernek, bayram fark etmez bir kadın her zaman bakımlı olmak ister. Böyle zamanlarda anne-kız birlikte hazırlanmanın keyfi bambaşkadır.
Bakımlı olmak onun da hakkı Düğün, dernek, bayram fark etmez bir kadın her zaman bakımlı olmak ister. Böyle zamanlarda anne-kız birlikte hazırlanmanın keyfi bambaşkadır.
Dikkatler üzerinizde olacak

                  
                  
                  Bir örnek giyinip evladınızın elini tutup dolaştığınızda tüm gözler sizin üzerinizde olacaktır.
Dikkatler üzerinizde olacak Bir örnek giyinip evladınızın elini tutup dolaştığınızda tüm gözler sizin üzerinizde olacaktır.
İyi bir örnek olun
Kız çocuklarının rol modeli anneleridir. Sizin tüm hareketlerinizi taklit etmeye çalışacak olan kızlarınıza iyi örnek olmak en önemli işlerinizin başında gelmeli.
İyi bir örnek olun Kız çocuklarının rol modeli anneleridir. Sizin tüm hareketlerinizi taklit etmeye çalışacak olan kızlarınıza iyi örnek olmak en önemli işlerinizin başında gelmeli.
Aranızdaki sıcaklık kaybolmasın

                  
                  
                  Kızınız büyüdüğünde sizi en yakın arkadaşı olarak görmesini istersiniz. Bunu başarmak sizin elinizde. Otoriter bir anne olacağım derken aranızdaki arkadaşlığı kaybetmeyin.
Aranızdaki sıcaklık kaybolmasın Kızınız büyüdüğünde sizi en yakın arkadaşı olarak görmesini istersiniz. Bunu başarmak sizin elinizde. Otoriter bir anne olacağım derken aranızdaki arkadaşlığı kaybetmeyin.
Yorgunlukları unutturan sohbetler
Erkek evlatlarla yapılan sohbetler de güzeldir ancak anne-kız muhabbetleri uzar da uzar. Gün sonunda kızınızla birlikte bir fincan kahvenin yanında yapacağınız 'tatlı sohbetler' tüm yorgunluğunuzu alacaktır.
Yorgunlukları unutturan sohbetler Erkek evlatlarla yapılan sohbetler de güzeldir ancak anne-kız muhabbetleri uzar da uzar. Gün sonunda kızınızla birlikte bir fincan kahvenin yanında yapacağınız 'tatlı sohbetler' tüm yorgunluğunuzu alacaktır.
En son babalar duyar (!)

                  
                  
                  'Birçok şeyi en son babalar duyar' söylemi misali bırakın kızınız size her şeyi anlatsın.
En son babalar duyar (!) 'Birçok şeyi en son babalar duyar' söylemi misali bırakın kızınız size her şeyi anlatsın.
Bir kızın ilk aşkı babasıdır

                  
                  
                  Çocuğunuzla ne kadar iyi bir ilişkiniz olursa olsun, kızların ilk aşları babalarıdır. Bunu aklınızdan çıkarmayın ve onların arasındaki büyük sevgiyi mutlukla izleyin.
Bir kızın ilk aşkı babasıdır Çocuğunuzla ne kadar iyi bir ilişkiniz olursa olsun, kızların ilk aşları babalarıdır. Bunu aklınızdan çıkarmayın ve onların arasındaki büyük sevgiyi mutlukla izleyin.
Ben Sana Söylemiştim / Because I Said So

                  
                  
                  Anne ve kız ilişkisini anlatan 'Ben Sana Söylemiştim' isimli filmi izlemenizi tavsiye ederiz. Çevresindeki her şeye karışan Daphne ve kızının tatlı hikayesi sizi kimi zaman güldürecek kimi zaman hüzünlendirecek.
Ben Sana Söylemiştim / Because I Said So Anne ve kız ilişkisini anlatan 'Ben Sana Söylemiştim' isimli filmi izlemenizi tavsiye ederiz. Çevresindeki her şeye karışan Daphne ve kızının tatlı hikayesi sizi kimi zaman güldürecek kimi zaman hüzünlendirecek.
Siyah Kuğu

                  
                  
                  Bale okuluna giden genç bir kadın ile annesi arasındaki ilişki sizleri de kendisine bağlayacak.
Siyah Kuğu Bale okuluna giden genç bir kadın ile annesi arasındaki ilişki sizleri de kendisine bağlayacak.