Kız arkadaşı kilosuyla dalga geçince inat edip 120 kilo verdi

Recep Akyıldırım
Recep Akyıldırım

Aşırı kilolarıyla dalga geçen kız arkadaşına inat tam 120 kg veren 33 yaşındaki Recep Akyıldırım'ın son hali görenleri şaşkına çeviriyor.

Kendi ifadesine göre olmayan kız arkadaşının kendisiyle dalga geçmesi 33 yaşındaki Recep Akyıldırım'ın hayatında yeni bir sayfa açtı.

Bundan tam 16 ay öncesine kadar 200 kilo ağırlğında olan Akyıldırım geçirdiği mide ameliyatı ile tam 120 kg vererek 80 kg'a düştü. Recep Akyıldırım ise ameliyat olmadan önceki hayatında yaşadığı sıkıntıları anlattı.

Bir yılda yaklaşık 120 kilo verdiğini ifade eden Akyıldırım, "Hayatımda çok güzel değişimler oldu. Önceden dışarı çıkamayan bir insandım. Artık özgür bir hayata kavuştum. Üzerime istediğim şeyi alıp giyebiliyorum. İlk uçak deneyimimde 4 kemer takarak uçtum. Obezite cerrahisi bana tekli koltukta oturmayı öğretti. Önceden arkadaşlarımız kilolu olduğumuz için bizimle çok sohbet etmezlerdi. Onların da bakış açısı değişti" dedi.

Bu ameliyatı olmasına neden olan asıl olayın sebebini anlatan Akyıldırım sözlerine şöyle devam etti:

  • "Olmayan bir kız arkadaşımın 'aynaya bak, kendine bak, dön bir de bana bak. Sen bana yakışıyor musun? Aynaya bak, sonra da kendine iyi bak' demesi oldu. Daha sonrasında ben de bu ameliyatı olmaya karar verdim"

İşte Recep Akyıldırım'ın son hali...

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >