Kızım dizisinin yayın günü Çarşamba'dan Cuma'ya alındı

Kızım dizisinin yayın günü değişti

Yeni sezonun başlaması yaz dizilerinde reyting sorunu oluşturmaya başladı. Kızım dizisinin Çarşamba olan yayın günü Cuma'ya çekildi.

Başrollerinde Beren Gökyıldız ve Buğra Gülsoy'un yer aldığı TV 8 dizisi Kızım, ikinci bölümüyle seyircisini şaşırtacak bir adıma imza attı.

Dizinin Çarşamba günü yayınlanması beklenen 2. bölümü yayınlanmadı. Bu durum seyirciyi şaşırtırken yapımın Cuma gününe çekildiği belirtildi.

Sebep: Reyting kaybı korkusu mu?

Diriliş Ertuğrul dizisi bu sezon iddialı bir başlangıç yapmaya hazırlanıyor
Diriliş Ertuğrul dizisi bu sezon iddialı bir başlangıç yapmaya hazırlanıyor

Dizinin, yeni sezonda Diriliş Ertuğrul ve Sen Anlat Karadeniz gibi güçlü yapımlar karşısında reyting kaybı yaşamaması için Cuma'ya çekildiği ön görülüyor.

Kızım dizisinin konusu

Kızım dizisinde Buğra Gülsoy ve Beren Gökyıldız başrolde yer alıyor
Kızım dizisinde Buğra Gülsoy ve Beren Gökyıldız başrolde yer alıyor

Öykü 8 yaşında, yaşıtlarından farklı olarak algısı çok açık olan, empati duygusu gelişkin ve çok akıllı bir kızdır. Doğduğundan beri birlikte yaşadığı teyzesi onu terk edince daha önce hiç görmediği babası Demir’i bulmak zorunda kalır.

Hayatında sorumluluk almamış, yetimhanede büyümüş bir dolandırıcı olan Demir; Öykü’nün onu bulmaya geldiği gün tutuklanır. Demir, kızına bakması şartıyla mahkeme tarafından salınır ancak Demir, o gün tanıştığı Öykü’yle yaşamayı istememektedir... Demir ve ortağı Uğur bir yandan Öykü’den kurtulmaya çalışırken, bir yandan da büyük bir vurgun yapma planı içindedirler.

Bu büyük vurgunun hedefinde olan Candan ise sakin görünen hayatında geçmişin büyük acılarını gizlemektedir. Tüm bu tesadüflerle hayatın bir araya getireceği insanların hiçbirinin bilmediği ise Öykü’nün büyük bir sırrı sakladığıdır.