Konserde gergin anlar! Yumruk yumruğa kavga ettiler

Yıldız
Yıldız

Yıldız Tilbe'nin konserinde kavga çıktı! Seyirci ve güvenlik görevlilerinin arasında çıkan tartışmada, yumruklar havada uçuştu.

Ünlü sanatçı Yıldız Tilbe'nin Ankara Etimesgut'ta verdiği konserde, güvenlik görevlileri ve seyirciler arasında kavga çıktı.

İlginizi çekebilirYıldız'dan Acun'a sitem! ''Yokmuşum''

Tilbe'nin konseri sırasında seyirciler ve güvenlik görevlileri arasında yaşanan kavga, vatandaşlar tarafından görüntülendi. Kavganın neden çıktığı ise, henüz bilinmiyor.

İlginizi çekebilirYıldız'ın sitemine Acun'dan şoke eden hamle!

Yıldız Tilbe'nin konseri sırasında gerek seyircilerle güvenlik görevlileri gerekse seyirciler arasında kavga yaşandı. Yaşanan kavgalar, vatandaşlar tarafından görüntülendi.
Video: Eyyup Tel

Yeni sezonda Yıldız Tilbe yok!

                  Geçtiğimiz sene Tv 8'de yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasında jüri üyeliği yapan Yıldız Tilbe, bu sene kadrodan çıkartıldığını sosyal medya hesabından duyurmuştu. Attığı tweetle ayrıldığını doğrulayan Tilbe, "O Ses'te yokmuşum, olsun. Teşekkür eder başarılarının devamını dilerim" dedi. Olayın üzerine sessizliğini koruyan Acun Ilıcalı ise, Tilbe'yi her yerden sildi.
Yeni sezonda Yıldız Tilbe yok! Geçtiğimiz sene Tv 8'de yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasında jüri üyeliği yapan Yıldız Tilbe, bu sene kadrodan çıkartıldığını sosyal medya hesabından duyurmuştu. Attığı tweetle ayrıldığını doğrulayan Tilbe, "O Ses'te yokmuşum, olsun. Teşekkür eder başarılarının devamını dilerim" dedi. Olayın üzerine sessizliğini koruyan Acun Ilıcalı ise, Tilbe'yi her yerden sildi.