Koronavirüsü atlatan İçişleri Bakanı Soylu ilk kez konuştu

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu

Koronavirüsü atlatan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, tedavi sürecine ilişkin ilk kez konuştu. Bakan Soylu, ''En çok bana dokunmaz' diye düşünüyordum ama bu işe öyle delikanlılık falan dayanmıyor, onu söyleyeyim. Kimse kendine çok fazla güvenmesin" dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, koronavirüs tedavisine ilişkin konuşmasında virüs tedavi sürecinin kolay bir dönem olmadığını ifade etti.

Biraz daha iyileştiğini söyleyen Bakan Soylu, koronavirüsün de karşı karşıya kaldığımız korumalı bir afet olduğunu söyledi.

"En çok bana dokunmaz diye düşünmüştüm"

Soylu, ''Evin içine dikkat edersek birçok meseleyi çözebilme kabiliyetine sahip oluruz. Nefes almaya şükrettiğiniz bir hale geliyorsunuz. Ben 24 saatin 18 saati çalışan bir insanım. 'En çok bana dokunmaz' diye düşünüyordum ama bu işe öyle delikanlılık falan dayanmıyor, onu söyleyeyim. Kimse kendine çok fazla güvenmesin'' dedi.

  • Ne olmuştu?
  • 31 Ekim'de İçişleri Bakanı Soylu, eşi, kızı ve kendisinin COVID-19 testinin pozitif çıktığını, tedavilerine hastanede devam edildiği bildirilmişti.
  • Açıklamayı Twitter hesabından yapan Süleyman Soylu, şu ifadelere yer vermişti:
  • ''Pazartesi günü kendimizi iyi hissetmeyince tekraren yaptırdığımız test; eşim, kızım ve bende pozitif çıktı.
  • Düne kadar evde sürdürdüğümüz tedavi doktorlarımızın tavsiyesi ile hastane ortamına nakledilmiştir. Şükürler olsun, şimdi biraz daha iyiyiz.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >