Küçük oyuncu annesini kaybetti

Elif Ceren Balıkçı ve annesi.
Elif Ceren Balıkçı ve annesi.

Ünlü oyuncu Elif Ceren Balıkçı'nın annesi vefat etti. Oyuncu sosyal medyadan yaptığı açıklamayla annesinin vefat ettiğini duyurdu. Balıkçı daha önce Kırgın Çiçekler dizisinde oynamıştı.

ATV ekranlarında yayınlanan Kırgın Çiçekler dizisinde Sedef karakterini canlandıran ünlü oyuncu Elif Ceren Balıkçı'nın annesi hayatını kaybetti. Ünlü oyuncu Elif Ceren Balıkçı sosyal medya hesabından yayınladığı mesaj ile annesinin hayatını kaybettiğini duyurdu. Balıkçı paylaşımına "Benim canım ciğerim bir tanem meleğim, sen nasıl bırakıp gittin bizi, nasıl beni bıraktın, ben sensiz yapamam ki, benim kanadım kırıldı, benim nefesim kesildi, hayallerim seninle uçup gitti. Annem seni çok seviyorum" notunu ekledi.

Elif Ceren Balıkçı,
Elif Ceren Balıkçı,


Elif Ceren Balıkçı kimdir?

Elif Ceren Balıkçı, 1999 yılında Avusturya'da doğmuştur. Lise Eğitimine devam eden oyuncu küçük yaşta oyunculuğa adım atan isimler arasında. 9 yaşında Kayıp Prenses dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Balıkçı, daha sonra Göç Zamanı, Bana Artık Hicran De, Merhamet, Bez Bebek, Madalyon gibi diziler de rol aldı. Elif Ceren Balıkçı, Atv ekranlarında yayınlanan Kırgın Çiçekler dizisinin kadrosuna dahil olmuştur ve Sedef karakterini canlandırdı.