Kurucusu kaçan Thodex'te en çok hangi kripto para işlemleri yapıldı?

Arşiv
Arşiv

Thodex'te Coinmarketcap verilerine yansıyan son işlemler 40 saat önce yapılmış. Coinmarketcap verilerine göre, Thodex'te son saatlerde en çok Dogecoin işlemleri yapılmış. Dogecoin son işlemlerde 307 milyon 146 bin 487 dolarlık hacime ulaşmış. Bu yapılan işlemler Thodex'teki son işlemlerin yüzde 52,46'sına denk geliyor.

Kurucusunun yaklaşık 2 milyar dolar ile Tayland'a kaçtığı ve polisin soruşturma başlattığı Thodex'te Coinmarketcap verilerine göre en son işlem 40 saat önce gerçekleştirilmiş ve en çok Dogecoin işlemi yapılmış.

Dogecoin kampanyası düzenlemişti

Thodex geçen ay yaptığı kampanya ile borsasına yeni üye olanlara Dogecoin dağıttığını da şu ifadelerle duyurmuştu: “THODEX 2.000.000 Dogecoin dağıtıyor! Sen de üye ol, 2 milyon Dogecoin’den 150’si senin olsun.” kampanyanın etkisi işlemlere yansımış görülüyor.

Thodex'te yapılan diğer işlemler

Thodex'de en çok hacime ulaşan ikinci kripto para ise Tether olmuş. Thodex'de işlemlerin açık olduğu son gün Tether'de yaklaşık 74 milyon dolarlık işlem gerçekleştirilmiş. Bu gerçekleşen tüm işlemlerde yüzde 12,70 hacim kaplıyor.

En büyük kripto para Bitcoin ise Thodex'in açık olduğu son işlemlerde 10 milyon dolarlık işlem hacmine ulaşmış. Bu hacim tüm işlem hacminin yüzde 1,73'ünü oluşturmuş.

Kaynak: Haber Global