Marvel stüdyosunda bomba paniği: Angelina Jolie ve Richard Madden setten uzaklaştırıldı

Angelina Jolie Marvel filmi ile karşımıza çıkacak.
Angelina Jolie Marvel filmi ile karşımıza çıkacak.

The Eternals filminin İspanya çekimleri sırasında bomba paniği yaşandı. Başrol oyuncuları Angelina Jolie ve Richard Madden'in apar topar setten uzaklaştırılarak güvenli bölgelere sevk edildikleri belirtildi.

Gelecek yıl 6 Kasım'da seyirci ile buluşacak olan Marvel Sinematik Evreni'nin filmi olan The Eteranals'ın çekimleri devam ediyor.

Filmin İspanya'daki Fuerteventura Adası'ndaki çekimleri sırasında bomba paniği yaşandı.

Oyuncular güvenli yerlere götürüldü

Filmde yer alan bir sahne için Kanarya Adaları'na bağlı Fuerteventura Adası'nda bulunan ekip henüz patlamamış bir bombanın bulunmasıyla panik yaşadı ve çekimlere ara vermek zorunda kaldı.

Sette başrol oyuncuları Angelina Jolie ile Richard Madden'in de içinde bulunduğu ekip ihbar üzerine güvenli bir bölgeye götürüldü.

Marvel ekibi.
Marvel ekibi.

'Korkutucuydu'

Sette çalışan bir kişinin The Sun Gazetesi'ne açıklama yaptığı öğrenildi. Açıklamada yer alan cümleler şu şekilde: Gerçekten çok korkutucuydu. Yüzyıllardan beri el değmemiş bir bomba. Ama ona yaklaştığımızda ne olacağını bilemeyiz."

Bölgede bulunan bomba hakkında herhangi bir bilgi yok. Ancak, Fuerteventura Adası'nın İkinci Dünya Savaşı zamanında Alman askeri üssü olarak kullandığı belirtiliyor.

Filmin oyuncu kadrosu

Yönetmen koltuğunda Chloe Zhao'nun oturduğu 'The Eternals' 'Thena' rolünde Angelina Jolie, 'Ajak' rolünde Salma Hayek, 'Sersi' rolünde Gemma Chan, 'Dane Whitman/Black Knight' rolünde Kit Harington, 'Ikaris' rolünde Richard Madden, Kingo rolünde de Kumail Nanjiani yer alıyor.

  • Film, tarihi ve medeniyetleri şekillendiren ölümsüz bir varlık yarışına odaklanıyor.
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >