Jurnal.istMasterChef Murat gözaltına alındı

MasterChef Murat gözaltına alındı

MasterChef yarışma programından diskalifiye edilmesiyle gündeme gelen Murat Özdemir, Acun Ilıcalı hakkında konuştuğu iddiasıyla polis tarafından karakola çağrıldı. Özdemir, ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakıldı.

MÜGE VARDAR GZT 1 DAKİKADA OKUNUR
MasterChef Murat gözaltına alındı
MasterChef Murat Özdemir, yarışmadan diskalifiye edilmesine rağmen gündemden düşmüyor.

MasterChef yarışma programından diskalifiye edilmesiyle gündeme gelen Murat Özdemir, Acun Ilıcalı hakkında konuştuğu iddiasıyla polis tarafından karakola çağrıldı. Özdemir, ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakıldı.

BEĞEN

Ekranların sevilen yarışma programlarından olan MasterChef, yayınlandığı günlerde reyting rekoru kırmaya devam ediyor. Sosyal medyadan yaptığı canlı yayınlar ile adından söz ettiren Murat Özdemir, yarışmadan diskalifiye edilmesine rağmen gündemden düşmüyor.

MasterChef Murat gözaltına alınıp serbest bırakıldıktan sonra, yaşadıklarını sosyal medya hesabından paylaştı.
MasterChef Murat gözaltına alınıp serbest bırakıldıktan sonra, yaşadıklarını sosyal medya hesabından paylaştı.

Son olarak sosyal medya paylaşımında dile getirdiği sözler yüzünden polisler tarafından gözaltına alınan Özdemir'in,Acun Ilıcalı hakkında konuştuğu iddia edildi. Gözaltına alınan Özdemir'in, ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakıldığı öğrenildi.

  • Biber gazı sıkılarak zapt edilebilen Özdemir, Acun Ilıcalı hakkında konuştuğu için gözaltına alındığını iddia etti. Özdemir o anları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşmayı da ihmal etmedi.
0. Murat Özdemir kimdir?
Murat Özdemir kimdir?

Murat Özdemir, 1973 yılında Bolu, Mengen'de dünyaya geldi. 3 ablası olan ve aşçı bir aileden gelen Özdemir, 13 yaşından beri mutfak sektöründe çalışıyor.

0. Uluslararası alanda çalıştı
Uluslararası alanda çalıştı

MasterChef Murat, 1996 yılında Brüksel'deki Türk Büyükelçiliği'nde de 4 yıl çalıştı. Bu dönemde İngilizce ve Fransızca öğrenen Özdemir, bir süre de Suudi Arabistan'ın Cidde şehrinde çalıştı. 

0. İlk işinden kovuldu
İlk işinden kovuldu

Yaklaşık iki sene boyunca İstanbul'un en popüler otellerinden birinde çalışan Özdemir, iki yılın sonunda işten kovuldu. Kovulduktan sonra Antalya'da bulunan bir otelde İtalyan mutfağı şefi olarak çalışmaya başlayan Özdemir, buradan da ayrıldı.

0. Pazarcılık yaptı
Pazarcılık yaptı

Antalya'da 'Bolulu Murat Şefin Köftecisi' isimli bir köfteci dükkanı açan Özdemir, ardından pideci, nargile kafe ve Türk yemekleri restoranı işletti. İşleri kötü gitmeye başlayınca 4 dükkanı da satarak İstanbul'a yerleşti. Murat Özdemir, İstanbul'a yerleştikten sonra bir süre farklı semtlerde pazarcılık yaptı. Zeytinyağlı yiyecekler satan MasterChef Murat, bir süre sonra bu işi de bıraktı. 

0. Yemekteyiz programından kovuldu
Yemekteyiz programından kovuldu

TV8'de yayınlanan Yemekteyiz adlı yemek programına katılan ve tepkilere neden olan sözleri nedeniyle eleştirilen Murat Özdemir, programın finalinde programın sunucusu Onur Büyüktopçu tarafından kovuldu. 

0. MasterChef programından diskalifiye oldu
MasterChef programından diskalifiye oldu

MasterChef Murat olarak bilinen Murat Özdemir, üç kez evlendi ve evliliklerinden Zehra adında bir kızı dünyaya geldi. Özdemir, son olarak katıldığı MasterChef programından da diskalifiye oldu.

YORUMUNUZU YAZIN, SORUNUZU SORUN
{{ entity.comments.quantity }} KİŞİ YORUM YAZDI
İLK YORUM YAZAN SİZ OLUN
M MÜGE VARDAR GZT Editörü

GZT Hayat Kategorisi’nde Sorumlu Editör olarak görev yapıyor. Kadın, sağlık, sosyal medya, popüler kültür, moda konularının yanı sıra; çeşitli markalar için reklam içerikleri üretiyor. Müge’ye müge.vardar@gzt.com adresinden ulaşabilirsiniz.

BEĞEN
Elektrik tellerine toplanmış kuşları notaya döken sanatçı VİDEO / 00:58

Elektrik tellerine toplanmış kuşları notaya döken sanatçı

Ahmet Zarifoğlu Jurnal.ist Pazartesi 13:44, 17.02.2020
YUKARI DÖNÜN

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz