Masterchef'in Hazer Şef'ine akın! Menü fiyatları ortaya çıktı

Hazer Amani
Hazer Amani

Ekranların en çok izlenen yarışmalarından olan Masterchef'in şeflerinden Hazer Amani'nin sokak lezzetleri sunan restoranına akın akın müşteri yağıyor.

Ekranların en sevilen yarışmalarından Masterchef'in şeflerinden Hazer Amani'nin restoranına akın akın müşteri yağıyor. Yetenekli şefin yalnızca sokak lezzetleri sunan restoranına, meraklı hayranları akın ediyor.

Dünya mutfağı ve malzeme bilgisiyle ustalığını konuşturan Amani'nin, büyük bir de hayran kitlesine bulunuyor. Başarılı şef İstanbul Ataşehir'de Fireroom isimli sokak lezzetleri konseptli restoranıyla, her gün yüzlerce insan tarafından ziyaret ediliyor.

Hazer Amani kimdir?

Masterchef yarışması ile herkes tarafından tanınan Hazer Amani, Ted Ankara Koleji'nden sonra ODTÜ'de sosyoloji okudu. Güney Afrika'da Cordon Bleu'de aşçılık eğitimi alan şef, okulunu birincilikle bitirdikten sonra Güney Afrika'da çalışmaya başladı. Hazer Amani, 9 senesini geçirdiği Güney Afrika'dan 2010 yılında istanbul'a döndü ve Chilai adlı restaurantın Executive Chef'i olarak çalıştı. 2011 yılında ise "en yaratıcı şef" ödülünü aldı.

Menü ve fiyat listesi
Ekranların en sevilen yarışmalarından Masterchef'in şeflerinden Hazer Amani'nin restoranının menü ve fiyatları da ortaya çıktı.
Menü ve fiyat listesi Ekranların en sevilen yarışmalarından Masterchef'in şeflerinden Hazer Amani'nin restoranının menü ve fiyatları da ortaya çıktı.
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >