Merakla beklenen diziye bir oyuncu daha dahil oldu

Merakla beklenen efsane dizinin ilk fragmanı geçtiğimiz hafta yayınlandı.
Merakla beklenen efsane dizinin ilk fragmanı geçtiğimiz hafta yayınlandı.

Merakla beklenen Çarpışma dizisinin ilk bölüm fragmanı, hayranlarını heyecanlandırdı. Ay Yapım, kasım ayında başlayacak dizinin başlamasına sayılı günler kala diziden ilk görüntüleri yayınladı.

Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni dizisi Çarpışma'ya bir ünlü oyuncu daha katıldı. Ay Yapım'ın geçen yıldan beri üzerinde çalıştığı Çarpışma dizisinin kadrosuna Türkiye'nin en güzel kadın oyuncuları arasında gösterilen Rojda Demirer katıldı.


Çarpışma dizisinin konusu nedir?

                  Travma yaşayan komiser Mahir'in hayat hikayesinin anlatılacağı dizide, dört aracın çarpışmasıyla başlayan etkileyici bir hikayenin ekranlara gelmesi planlanıyor. Senaryosunu İstanbullu Gelin'e imza atan Ali Aydın'ın kaleme aldığı projenin yönetmenliği ise, Uluç Bayraktar'a ait...
Çarpışma dizisinin konusu nedir? Travma yaşayan komiser Mahir'in hayat hikayesinin anlatılacağı dizide, dört aracın çarpışmasıyla başlayan etkileyici bir hikayenin ekranlara gelmesi planlanıyor. Senaryosunu İstanbullu Gelin'e imza atan Ali Aydın'ın kaleme aldığı projenin yönetmenliği ise, Uluç Bayraktar'a ait...
Kasım ayında izleyicisiyle buluşacak

                  Yayın tarihine kısa bir süre kala paylaşılan ilk bölüm fragmanı ile ekranlara gelen Çarpışma dizisi hayranlarını heyecanlandırdı. Kasım ayında başlayacak olan dizinin yayınlanmasına sayılı günler kala ilk bölümün fragmanı da Ay Yapım tarafından dizi severler ile paylaşıldı.
Kasım ayında izleyicisiyle buluşacak Yayın tarihine kısa bir süre kala paylaşılan ilk bölüm fragmanı ile ekranlara gelen Çarpışma dizisi hayranlarını heyecanlandırdı. Kasım ayında başlayacak olan dizinin yayınlanmasına sayılı günler kala ilk bölümün fragmanı da Ay Yapım tarafından dizi severler ile paylaşıldı.
Yönetmen koltuğunda Uluç Bayraktar oturuyor

                  Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Alperen Duymaz, Mustafa Uğurlu ve Melisa Aslı Pamuk'un başrollerini paylaştığı dizinin bir sezon sürmesi planlanıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise daha İçerde, Ezel, Karadayı gibi dizileri çeken Uluç Bayraktar oturuyor.
Yönetmen koltuğunda Uluç Bayraktar oturuyor Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Alperen Duymaz, Mustafa Uğurlu ve Melisa Aslı Pamuk'un başrollerini paylaştığı dizinin bir sezon sürmesi planlanıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise daha İçerde, Ezel, Karadayı gibi dizileri çeken Uluç Bayraktar oturuyor.
Son olarak 'Adı Efsane' dizisinde rol almıştı 

                  Ay Yapım'ın geçen yıldan beri üzerinde çalıştığı 'Çarpışma' dizisi çok yakında Show TV'de seyirciyle buluşacak. Diziye bir yeni isim daha katıldı. Senaryosu Ali Aydın'ın güçlü kaleminden çıkan dizide, avukat Cemre'ye (Melisa Aslı Pamuk) büyük şok yaşatan üvey anne Belma karakterini kimin oynayacağı merak konusuydu. Rolü, en son "Adı Efsane" dizisinde boy gösteren Rojda Demirer'in canlandıracağı öğrenildi. 'Çarpışma'da Cemre'nin babası Selim'i ise usta oyuncu Mustafa Uğurlu oynuyor.
Son olarak 'Adı Efsane' dizisinde rol almıştı Ay Yapım'ın geçen yıldan beri üzerinde çalıştığı 'Çarpışma' dizisi çok yakında Show TV'de seyirciyle buluşacak. Diziye bir yeni isim daha katıldı. Senaryosu Ali Aydın'ın güçlü kaleminden çıkan dizide, avukat Cemre'ye (Melisa Aslı Pamuk) büyük şok yaşatan üvey anne Belma karakterini kimin oynayacağı merak konusuydu. Rolü, en son "Adı Efsane" dizisinde boy gösteren Rojda Demirer'in canlandıracağı öğrenildi. 'Çarpışma'da Cemre'nin babası Selim'i ise usta oyuncu Mustafa Uğurlu oynuyor.
Rojda Demirer de kadroya dahil oldu

                  Show TV'nin kadrosu ve senaryosu ile iddialı giriş yapmaya hazırlanan dizisi Çarpışma'ya bir başarılı isim daha dahil oldu. Diziye 38 yaşındaki güzel oyuncu Rojda Demirer dahil oldu.
Rojda Demirer de kadroya dahil oldu Show TV'nin kadrosu ve senaryosu ile iddialı giriş yapmaya hazırlanan dizisi Çarpışma'ya bir başarılı isim daha dahil oldu. Diziye 38 yaşındaki güzel oyuncu Rojda Demirer dahil oldu.
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >