Meral Akşener'in evindeki çalışanında koronavirüs çıktı

Meral Akşener
Meral Akşener

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, evinde çalışan yardımcısının koronavirüse yakalandığını belirtti. Akşener, kendilerinin de test yaptırdığını ve sonuçların negatif çıktığını söyledi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Evimde çalışan yardımcım koronaya yakalandı. Biz de test yaptırdık. Sonuç negatif çıktı. Büyük tedirginlik yaşadık. Ama çok şükür iyiyiz" dedi.

"20 yıllık çalışanımda koronavirüs çıktı"

Sözcü'de yer alan haberde Akşener, "Sosyal mesafe kurallarını uyguluyorum. Alışverişleri eşim yapıyor, o da sosyal mesafe ve hijyen kurallarına üst düzeyde özen gösteriyor. Yalnız birkaç gün önce bir olay yaşadık. Evimizde 20 yıldır sigortalı olarak çalışan yardımcım Kovid-19 belirtileri göstermesi üzerine hastaneye götürüldü ve yapılan test pozitif çıktı. Biz de yeniden test yaptırdık, sonuçlarımız negatif" ifadelerini kullandı.

"Tüm yakın ekibime test yapıldı"

Akşener, "Ankara'ya döndüğümüzde partideki sağlık kurulumuzun yönlendirmesiyle, ben ve yakın çalıştığım ekibime koronavirüs testi yapıldı. Sonuçlar negatif çıktı. O zamandan beri de ağırlıklı olarak evde kalıyorum" dedi.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >