Merve Boluğur hakkında çıkan haberlerle ilgili bir açıklama yayımladı

Merve Boluğur

Ünlü oyuncu Merve Boluğur, hakkında çıkan haberlerle ilgili bir açıklama yayımladı. Boluğur, artık isminin geçmişte kalan şeylerle anılmasını istemediğini söyledi.

Ünlü oyuncu Merve Boluğur, eski eşi Murat Dalkılıç'tan ayrıldığı dönemden bu yana hakkında çıkan haberlere açıklama getirdi.

Boluğur, özel hayatı hakkında yapılan haberlere sosyal medya hesabından şu cümlelerle yanıt verdi:

Merve Boluğur
Merve Boluğur

"Son dönemde hakkımda çıkan asılsız haberler ve sosyal medyada gördüğüm haksız yorumlar üzerine bu açıklamayı yapma ihtiyacı duydum. Ben, 17 yaşından bu yana kendi ayakları üzerinde duran ve yaşadığı tüm olumsuzluklar karşısında dik duruş sergileyen bir kadınım. Bulunduğum noktaya da kimseye ihtiyaç duymadan geldim. Ancak son dönemde özel hayatım üzerinden bir algı operasyonu yürütüldüğünü üzülerek görüyorum. Bugüne dek kendime saygımdan dolayı konuşmamayı tercih ettim. Ne yazık ki ben sessiz kaldıkça, hakkımdaki haberlerde bahsi geçen konulardan uzak yaşamaya çalıştıkça üstüme gelindi. Bu açıklamayı yapmaya mecbur bırakıldım. Adı üstünde geçmiştir.. Artık geçmişte yaşananlarla gündeme gelmek istemiyorum. Gazetecilerden de haber yaparken daha itinalı olmalarını rica ediyorum."