20.356 Takipçi

Politikadan dosya habere, yerel haberden özel çalışmalara kadar haberin sosyal medyasındasınız. Bazen 'ciddi mesele' bazen bir dakikalık videolarla gündeme dair önemli detaylarla buradayız.

Microsoft Surface etkinliğinden neler bekleniyor?

Microsoft Surface
Microsoft Surface

● Microsoft, 2 Ekim'de düzenleyeceği etkinlikle yeni nesil Surface'leri duyurmaya hazırlanıyor.

● Bu yıl kapsam epey geniş. Zira yeni ürünlerin 2015'te tanıtılan Surface Book, Microsoft Band 2, Surface Pro 4 ve üç Lumia telefondan daha fazla heyecan uyandırması bekleniyor.

● Şu ana kadar sızan bilgiler doğrultusunda Microsoft Surface etkinliğinden beklentilere yer veriyoruz. Ayrıntılar haberimizde:

İçindekiler

Microsoft, 2 Ekim'de New York'ta büyük bir Surface etkinliği düzenliyor. Twitter'da sürekli olarak bu etkinlikle alakalı duyurular yapan şirket, Surface fanlarını da bu etkinliğe dahil etmek istiyor.

Microsoft CEO'su Satya Nadella'nın bu etkinlik kapsamında Surface şefi Panos Panay'ın yanında hazır bulunacağı biliniyor. Bu seneki organizasyonun Surface Book, Microsoft Band 2, Surface Pro 4 ve üç Lumia telefonunun duyurulduğu Surface 2015 etkinliğinden daha büyük olacağı öngörülüyor.

Tanıtılacak ürünlerle alakalı çok fazla sızıntı yok. Ancak söylentiler ARMdestekli bir Surface'in geleceği yönünde. SurfacePro ve SurfaceLaptop gibi popüler cihazların yeni versiyonları çok daha güçlü şekilde geliyor denebilir.

Sızıntılar doğrultusunda Microsoft'untanıtmasını beklediğimizcihazları bir araya getirdik.

Microsoft Surface Pro 7
Microsoft Surface Pro 7
ARM yongalı Surface
ARM yongalı Surface
Surface Laptop 3
Surface Laptop 3
Çift ekranlı Surface
Çift ekranlı Surface
Surface akıllı hoparlör
Surface akıllı hoparlör