Milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu'ndan sevenlerini üzen haber

Hakan Çalhanoğlu
Hakan Çalhanoğlu

Milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu, hakkında çıkan ayrılık haberlerine açıklama getirdi.

İtalyan'ın Milan takımında forma terleten Milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu, eşi Sinem Çalhanoğlu ile boşanacakları yönündeki haberleri doğruladı.

Çalhanoğlu, yayımladığı açıklama metninde, eşiyle affedilmesi zor bir olay sebebiyle boşanma sürecine girdiklerini belirtti.

Sinem Çalhanoğlu ve Hakan Çalhanoğlu
Sinem Çalhanoğlu ve Hakan Çalhanoğlu

İşte o açıklama

Sevgili arkadaşlar, evliliğe olan saygım nedeniyle boşanma sürecim hakkında yorum yapmama kararı almıştım. Ancak ne yazık ki bu sessizliğimin istismar edildiğini ve bilinçli olarak boşanmamızdaki suçun bana ait olduğu izlenimi yaratılmaya çalışıldığını görüyorum. Şerefim ve ailem kötülendiği için, boşanma sürecim hakkında açıklama yapmak durumundayım: Çok ciddi ve affedilmesi mümkün olmayan bir durum meydana geldiği için, geri dönülmesi mümkün olmayan bir kararla boşanacağım. Eğer bu evlilikten bir çocuğum olursa, sorumluluklarımı yerine getirecek, ancak eşim ve ailesiyle iletişim kurmayacağım. Davanın görüleceği güne kadar bekleyecek ve mahkemede boşanma kararıma neden olan tüm olayları anlatacağım. Ancak gerçeği öğrendiğiniz zaman beni anlayabileceksiniz.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >