Musk'ın bebeğine verdiği isim şaşırttı: X Æ A-12

Elon Musk
Elon Musk

Space X'in CEO'su Elon Musk, Twitter hesabından müzisyen eşi Grimes'ın erkek bir bebek dünyaya getirdiğini ve çocuklarına 'X Æ A-12 Musk' ismini verdiklerini söyledi.

SpaceX'in kurucusu ve Tesla Motors ile PayPal'ın kurucu ortaklarından Elon Musk, müzisyen eşi Grimes'ın erkek bir bebek dünyaya getirdiğini açıkladı.

İlk başta Grimes'in doğuma girdiğini yazan Musk, daha sonra bir sosyal medya kullanıcısının kendisine "Bebekten haber var mı?" yazması üzerine, "Anne ve bebek iyiler" dedi. Musk bir de fotoğraf paylaştı.

Musk'ın sosyal medyada paylaştığı fotoğraf
Musk'ın sosyal medyada paylaştığı fotoğraf

Bebeğin ismi takipçilerini şaşırttı

Elon Musk, bir takipçisinin bebeğin adını sorması üzerine "X Æ A-12 Musk" adını verdiklerini söyledi. Musk'ın isim konusunda ciddi olup olmadığı anlaşılmazken, bunun şifrelenmiş bir ifade olduğu yorumları da yapıldı.

5 oğlu daha var

Elon Musk, gerçek adı Claire Boucher olan Grimes ile 2018 yılından beri birlikte. Üç kez boşanan 48 yaşındaki Musk'un daha önceki beraberliklerinden beş oğlu bulunuyor. 32 yaşındaki Grimes, ilk kez anne oldu. Çift, bebek beklediklerini ocak ayında Instagram'dan yaptıkları bir paylaşımla duyurmuştu.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >