Mustafa Ceceli'ye şok! Konserleri iptal edildi

​Mustafa Ceceli'ye şok! Konserleri iptal edildi

Ünlü sanatçı Mustafa Ceceli'nin Konya ve Zonguldak’da vermesi planlanan konserler, vatandaşların tepkisi üzerine iptal edildi.

Çaycuma ilçesine bağlı Filyos beldesinde 27-28-29 Temmuz tarihleri arasında Kültür Sanat ve Denizcilik Festivali gerçekleştirilecek. Festivalin hazırlıkları tamamlanırken, festival boyunca Resul Dindar, Ece Seçkin ve Mustafa Ceceli konser verecekti.

Ancak vatandaşların talebi üzerine Mustafa Ceceli konseri iptal edildi. Yapılan açıklamada, "Bazı basın yayın organlarında ünlü sanatçı Mustafa Ceceli hakkında çıkan haberler neticesinde yapacağımız festival nedeniyle Belediye ve organizasyon firması tarafından Mustafa Ceceli konseri iptal olmuştur. Ceceli’nin yerine ünlü sanatçı Gökhan Tepe festivalin son akşamı olan 29 Temmuz’da sahne alacaktır. Kamuoyuna saygı ile duyurulur" ifadelerine yer verildi.

Gökhan Tepe sahne alacak

Gökhan Tepe
Gökhan Tepe

Belediye Başkanı Ömer Ünal, "Konserin iptal edilmesi için çok sayıda vatandaşımız belediyeyi aradı. Mustafa Ceceli hakkında kamuoyuna yansıyan haberler onun ailevi meseleleridir. Ancak kamuoyundan bu konser öncesinde tepki aldık. Bu nedenle de konseri iptal ettik. 29 Temmuz akşamı festivalimizde Gökhan Tepe sahne alacak" diye konuştu.

Konya Seydişehir Belediyesi'de konserini iptal etti

Şarkıcı Mustafa Ceceli’nin, Konya’nın Seydişehir ilçesinde düzenlenecek şölende vereceği konser iptal edildi. Konserin iptal edilme nedeninin ise Ceceli hakkında son günlerde basında yer alan haberler olduğu belirtildi.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >