20.356 Takipçi

Politikadan dosya habere, yerel haberden özel çalışmalara kadar haberin sosyal medyasındasınız. Bazen 'ciddi mesele' bazen bir dakikalık videolarla gündeme dair önemli detaylarla buradayız.

Netflix yapımı John Wick ile tanışın: Polar

Netflix yeni filmi Polar'ın fragmanını yayınladı.
Netflix yeni filmi Polar'ın fragmanını yayınladı.

Hannibal rolüyle akıllara kazanan Mads Mikkelsen’in başrolünde bulunduğu Netflix yapımı Polar filminden ilk fragman paylaşıldı. Emekli bir suikastçının yeniden göreve dönmesini konu alan film hikayesi itibariyle John Wick filmlerini hatırlatıyor. İşte Netflix yapımı Polar filminin ilk fragmanı...

Yönetmenliğini Jonas Akerlund'un yaptığı Netflix yapımı Polar filminin başrolünde Hannibal karakteriyle özdeşleşmiş bir isim Mads Mikkelsen yer alıyor.

İlginizi çekebilirAltın Küre'de elde edilen başarı Netflix'e yaradı

Emekli bir suiskastçının mesleğe yeniden dönmesini konu alan film, yapısı ve hikayesinin benzerliği ile John Wick'e benzetiliyor. Bazı kullanıcılar sosyal medya üzerinden ''Netflix adete kendi John Wick filmini çekiyor'' eleştirisinde bulunuyor. Esasen aynı isimli 2012 tarihli internet çizgi romanından uyarlama olan Polar, birçok suikastçı filminin temel aldığı konuyu işliyor.


Netflix yapımı Polar filminin konusu

İlginizi çekebilirİnternet dizi/film platformlarının altın küre karnesi: Netflix sildi süpürdü

Teknolojinin sinemaya nasıl entegre olduğunu merak ediyor, dijital yayın platformları hakkında geniş bilgilere sahip olmak istiyorsanız sizi böyle alalım👇

İLGİLİ HABERLER