20.356 Takipçi

Politikadan dosya habere, yerel haberden özel çalışmalara kadar haberin sosyal medyasındasınız. Bazen 'ciddi mesele' bazen bir dakikalık videolarla gündeme dair önemli detaylarla buradayız.

Nil'den Başını Göğe Kaldıranlara: Hayat toz pembe değil, pembesi kadar tozu da var!

Nil
Nil

Hadi gidin şimdi buluta, sözünüzü geçirin! Nil Karaibrahimgil'den 'Başını Göğe Kaldıranlara'...

İçindekiler

Nil Karaibrahimgil, Nil'e Hayat Dersleri kitabında yer alan 'Başını Göğe Kaldıranlara' yazısının video versiyonu Instagram hesabında yayınladı.

Başarılı sanatçı, ''Kimsenin bizi sevmediği, bizim de kendimizi sevmediğimiz zamanlarda, feneri yakmak lazım. Önüne tutmak lazım. Yola bakmak lazım. Yol yoldur. Engebelisi de yoldur, düzü de demek lazım. İnsan umudu yakmazsa, yolu tıkanır. İçindeki ışığı hiç kapatmayacaksın. Karanlıkta otursan da, o yanacak. Hayat toz pembe değil. Pembesi kadar, tozu da var. Başlayacaksın çok saçma bir yerden de olsa. Bak hayat akıyor bütün ihtişamıyla. Hadi gidin şimdi buluta sözünüzü geçirin'' notuyla paylaşımda bulundu.

İlginizi çekebilirNil de bizi trolledi, meğer o özgür kız değilmiş!
Başını göğe kaldıranlara!
Başını göğe kaldıranlara!

kimsenin bizi sevmedigi bizim de kendimizi sevmedigimiz zamanlarda feneri yakmak lazim onune tutumak lazim yola bakmak lazim. yol yoldur, engebelisi de yoldur duzu de demek lazim. insan umudu yakmazsa yolu tikanir icindeki isigi hic kapatmayacaksin karanlikta otursan da o yanicak. hayat toz pembe degil pembesi kadar tozu da var baslayacaksin cok sacma bir yerden de olsa bak hayat akiyor butun ihtisamiyla haydi gidin simdi buluta sozunuzu gecirin! #baslayacaksincoksacmabiryerdendeolsa (nile hayat dersleri kitabindaki ‘basini goge kaldiranlara’yazisindan muzikli bir bolum) @dogannovus #kelebeginhayatsirlari #nilinkelebekleri #nilehayatdersleri duzenleme: @ezgibey video: serdarerener🌷@gultek @kutukprens ellerinize saglik💫

nil karaibrahimgil (@niltakipte)'in paylaştığı bir gönderi ()