Nişanlısıyla tartışan polis memuru intihar etti

Polis memuru intihar etti.
Polis memuru intihar etti.

Muğla'nın Bodrum ilçesinde nişanlısıyla tartışan polis memuru Sadık A. göğsüne tek el ateş ederek canına kıydı. Sadık A.'nın, nişanlısı N.E.'nin kendisini affetmesi için sosyal medya hesabından sonu, "Gerekirse senin için ölürüm" diye biten paylaşımı dikkati çekti.

Edinilen bilgiye göre Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme Birimi'nde görevli 20 yıllık polis memuru Sadık A., dün akşam konuşmak için bir süredir sorun yaşadığı nişanlısı N.E.'nin, Eskiçeşme Mahallesi'ndeki evine gitti. Konuşmak için bir araya gelen çift tartıştı.

Daha sonra evine giden Sadık A., tabancasıyla göğsüne tek el ateş ederek intihar etti. Silah sesini duyanlar polise bildirdi. İhbar üzerine olay yerine gelen meslektaşları, Sadık A.'yı polis otosuyla hastaneye götürdü. Sadık A., burada yapılan ilk müdahalenin ardından özel bir hastaneye sevk edildi.

Sadık A.
Sadık A.

Göğüs bölgesinden yaralanan Sadık A., ameliyata alındı. 6 saat ameliyatta kalan Sadık A., hayata tutunamadı.

Sadık A.'nin cenazesi, memleketi Konya'ya götürüldü. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Sadık A.'nın nişanlısı N.E.'den özür dilemek için sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta yaptığı paylaşım şu paylaşım dikkati çekti:


  • "Dostlarım, 'bir sana bakarım, herkesten iyi bakarım' diye bana olan sevgisini belirten hayat arkadaşımın, aşkım olan kadınımın sevgisini, güvenini kendi yapmış olduğum hatalar zinciri sonucu kaybettim. Şimdi sizlerin huzurunda ondan binlerce kez özür diliyorum. Ondan beni af etmesini beni bağışlamasını tekrar bana ve aşkımıza bir şans vermesini istiyorum. Aşkım, seni çok seviyorum. Bana 'Beni yeniden kazanmak için neler yapabilirsin yap, bakalım' demişti. Ben de 'Sensiz yaşayamam' demiştim. Bir gün ayrılırsak sana şimdi diyorum. Gerekirse ölürüm senin için."

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >