O ismi görenler tanımakta güçlük çekiyor!

​O ismi görenler tanımakta güçlük çekiyor!
​O ismi görenler tanımakta güçlük çekiyor!

Ünlü ismin bu fotoğrafını görenler, onu tanımakta güçlük çekiyor. Siz tanıyabildiniz mi?

Ünlü oyuncu Oktay Kaynarca, Instagram hesabı üzerinden gençlik yıllarına ait bir fotoğraf paylaştı. Kaynarca, bir fabrikada çalıştığı yıllara ait olan bu kareyi, "Yer İstanbul Fiat kamyon fabrikası, 50 NC midibüs elektrik montaj hattı.... Hayatın o yıllarda da BANA GÜZEL olduğu daha GÜZEL olacağına inandığım yıllar...Ne kadar kalbi güzel sevenlerim varmış kendimle gurur duydum. Her insana nasip olmaz bunca yıl gerçekte yüzünü bile görmedikleri ama hep sevdikleri inandıkları arkasında durdukları bir adam olmak.. Tek tek hepinize sarıldığımı kucakladığımı varsayın benim güzel memleketimin güzel yürekli insanları" notuyla paylaştı.

İşte Oktay Kaynarca'nın paylaşımı

Oktay Kaynarca'nın paylaşımı
Oktay Kaynarca'nın paylaşımı

Oktay Kaynarca kimdir?

Oktay Kaynarca
Oktay Kaynarca

27 Ocak 1965'te Malatya'da doğdu. Babası Malatyalı, annesi Elazığlı olan oyuncu genç yaşta anne ve babası Almanya'da çalıştıkları için Üsküdar'da anneannesinin yanında büyüdü. Fiat fabrikasında elektrik işçisi olarak çalıştığı sırada, Konservatuvar sınavlarına girdi.

İlk kez Ege Tiyatrosu'nda Turgut Özak'ın "Duvarıların Ötesi" adlı oyununda yer aldı. 1991 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü'nü bitirdikten sonra 1990 ile 1997 yılları arasında çeşitli kanallarda yarışma ve eğlence programı sunuculuğu yaptı. Konservatuvar zamanında TRT'de birkaç dizide yer aldı. İlk profesyonel oyunu Ali Atik ve Ayşegül Atik ile birlikte yer aldığı bir çocuk oyunu oldu.

Mezun olduktan sonra Tiyatro Stüdyosu'nda "Kan Kardeşleri" adlı müzikalde Zuhal Olcay, Haluk Bilginer, Derya Alabora ve Ahmet Levendoğlu gibi oyuncular ile birlikte rol aldı. 1993 ve 1994 yılında sahnelenen "Derin Bir Soluk Al" adlı oyunla Avni Dilligil En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülünü kazandı.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >