O Ses Türkiye kadrosundan ayrılık haberi!

O Ses
O Ses

O Ses Türkiye'nin sevilen jüri üyesi, ayrılacağı haberini duyurdu!

Ekranların merakla izlenen programı O Ses Türkiye'nin fenomen jüri üyesi Gökhan Özoğuz, programın yeni sezonunda jüri koltuğuna oturmayacağını açıkladı.

Yeni sezonda olmayacak!

                  TV8 ekranlarının en sevilen programlarından O Ses Türkiye'de 5 yıldır jüri üyeliği yapan Athena Grubu'nun solisti Gökhan Özoğuz, yeni sezonda jüri koltuğunda oturmayacağını sosyal medya hesabından hayranlarına duyurdu.
Yeni sezonda olmayacak! TV8 ekranlarının en sevilen programlarından O Ses Türkiye'de 5 yıldır jüri üyeliği yapan Athena Grubu'nun solisti Gökhan Özoğuz, yeni sezonda jüri koltuğunda oturmayacağını sosyal medya hesabından hayranlarına duyurdu.
''Bana bu deneyimi yaşatan herkese teşekkür ederim''

                  Sempatik tavırlarıyla halkın gönlünü kazanan Gökhan Özoğuz sosyal medya hesabından, "Beni çok heyecanlandıran bir proje ile eş zamanlı olarak başlayacak yeni albümün kayıtları ve en önemlisi sizlerle konserlerde daha çok buluşabilmek için bu sene, 5 yıl boyunca keyifle yaptığım 'O Ses Türkiye'de yer almayacağım. Başta Acun ve Esat olmak üzere tüm Acun Medya ekibine, jürideki arkadaşlarıma ve bana 5 yıl boyunca müzikal olarak büyük deneyim yaşatan yarışmacı dostlarıma teşekkür ediyorum'' açıklamasında bulundu.
''Bana bu deneyimi yaşatan herkese teşekkür ederim'' Sempatik tavırlarıyla halkın gönlünü kazanan Gökhan Özoğuz sosyal medya hesabından, "Beni çok heyecanlandıran bir proje ile eş zamanlı olarak başlayacak yeni albümün kayıtları ve en önemlisi sizlerle konserlerde daha çok buluşabilmek için bu sene, 5 yıl boyunca keyifle yaptığım 'O Ses Türkiye'de yer almayacağım. Başta Acun ve Esat olmak üzere tüm Acun Medya ekibine, jürideki arkadaşlarıma ve bana 5 yıl boyunca müzikal olarak büyük deneyim yaşatan yarışmacı dostlarıma teşekkür ediyorum'' açıklamasında bulundu.
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >