O Ses'e dahil olan Beyaz'ın alacağı ücret dudak uçuklattı!

Beyaz
Beyaz

O Ses Türkiye jürisine dahil olan Beyazıt Öztürk, yeni projesinden bakın ne kadar alacak!

Yıllardır devam ettirdiği Beyaz Show programını noktalayan Beyazıt Öztürk, yeni sezonda "O Ses Türkiye" kadrosuna dahil olmaya hazırlanıyor. Öztürk'ün yeni anlaşmasından alacağı para, sosyal medya gündemine bomba gibi düştü.

''Onun stüdyoda olacak olması beni bile heyecanlandırıyor''
Acun Ilıcalı, sürpriz transferle ilgili şunları söylemişti: "Beyaz hem moderator hem de jüri olabilecek bir isim. Hangi pozisyon olacağına ise önümüzdeki hafta görüşüp birlikte karar vereceğiz. Benim için önemli olan O Ses Türkiye ailesinde olması. Çünkü Türkiye'nin en önemli isimlerinden biri Beyazıt Öztürk. Bu yıl O Ses Türkiye'ye bambaşka bir hava getireceğine inanıyorum. Onun stüdyoda olacak olması beni bile heyecanlandırıyor."
''Onun stüdyoda olacak olması beni bile heyecanlandırıyor'' Acun Ilıcalı, sürpriz transferle ilgili şunları söylemişti: "Beyaz hem moderator hem de jüri olabilecek bir isim. Hangi pozisyon olacağına ise önümüzdeki hafta görüşüp birlikte karar vereceğiz. Benim için önemli olan O Ses Türkiye ailesinde olması. Çünkü Türkiye'nin en önemli isimlerinden biri Beyazıt Öztürk. Bu yıl O Ses Türkiye'ye bambaşka bir hava getireceğine inanıyorum. Onun stüdyoda olacak olması beni bile heyecanlandırıyor."
Bölüm başına 100 bin TL
Beyaz'ın yeni projesinden bölüm başına 100 bin TL alacağı konuşulurken; jürinin en eski üyeleri Hadise ile Murat Boz, bölüm başına 85 bin TL, Yıldız Tilbe 70 bin TL, Gökhan Özoğuz ise 45 bin TL aldığı da iddia ediliyor.
Bölüm başına 100 bin TL Beyaz'ın yeni projesinden bölüm başına 100 bin TL alacağı konuşulurken; jürinin en eski üyeleri Hadise ile Murat Boz, bölüm başına 85 bin TL, Yıldız Tilbe 70 bin TL, Gökhan Özoğuz ise 45 bin TL aldığı da iddia ediliyor.
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >