Oğlunun Hacı Sabancı'ya benzemesini isteyen Seda Sayan'dan şaşırtan hareket

Seda Sayan
Seda Sayan

Ünlü sanatçı Seda Sayan, bütün işlerini devrettiği oğlu Oğulcan'ın Hacı Sabancı'yı örnek almasını istediği için röportajlarını izlettiğini söyledi.

Ünlü sanatçı Seda Sayan, oğlu Oğulcan Engin ile ilgili şaşırtan bir açıklamada bulundu. Bütün işlerini oğlu Oğulcan Engin'e devrettiğini söyleyen Sayan, "Geçen Hacı Sabancı'nın bir röportaj videosunu Oğulcan'a izlettim. Örnek alsın diye" yorumunda bulundu.

Hacı Sabancı kimdir?

Hacı Sabancı
Hacı Sabancı

1987 yılında İstanbul’da doğmuştur. Ömer ve Arzu Sabancı'nın en büyük oğludur. İstanbul Saint-Benoit Fransız Lisesi'ni tamamladıktan sonra, Amerika/Boston TUFTS University'de ekonomi eğitimi almıştır. Üniversite eğitiminin ardından Londra City University'de Denizcilik ve Finans üzerine master programına katılarak eğitimini tamamlamıştır. Densa Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Hacı Sabancı, aynı zamanda Marinsa Denizcilik ve Hayat Tekstil şirketlerinde Yönetim Kurulu Üyesi'dir. Babası Ömer Sabancı'nın 2004-2007 yılları arasında başkanlık yapmış olduğu TÜSİAD'a 2009 yılından beri üyedir. Koyu bir Beşiktaş taraftarı olan Hacı Sabancı, aynı zamanda Beşiktaş Kongre Üyesi'dir.

Seda Sayan ve Oğulcan Engin
Seda Sayan ve Oğulcan Engin

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >