Ölümlü Dünya filminin çekimleri tamamlandı

Ölümlü Dünya
Ölümlü Dünya

Başrollerini Ahmet Mümtaz Taylan, İrem Sak ve Alper Kul'un paylaştığı Ölümlü Dünya filminin çekimleri tamamlandı.

Yapımını TAFF’ın, başrollerini Ahmet Mümtaz Taylan, Alper Kul, Sarp Apak, İrem Sak, Doğu Demirkol, Feyyaz Yiğit, Meltem Kaptan, Özgür Emre Yıldırım ve Mehmet Özgür’ün paylaştığı ‘Ölümlü Dünya’ sinema filminin çekimleri tamamlandı.

Çekimleri İstanbul’un farklı noktalarında yaklaşık 1 buçuk ayda gerçekleştirilen ‘Ölümlü Dünya'nın oyuncuları ve yönetmeni finale doğru sette kutlama pastası kesti.

Oyuncu kadrosu, hikayesi ve dev prodüksiyonuyla yılın en iddialı yerli yapım komedi ve aksiyon filmleri arasında yerini almaya hazırlanan 'Ölümlü Dünya'nın yönetmen koltuğuna Ali Atay otururken, senaryosunu ise Ali Atay, Aziz Kedi, Feyyaz Yiğit, Volkan Sümbül ve Ali Demirel kaleme aldı.

'Ölümlü Dünya' filminin hikayesi

Nesillerdir Haydarpaşa Garı’nda Anadolu Tat Lokantası’nı işleten Mermer Ailesi, 8 kişiden oluşan geniş bir ailedir. Kendi halinde, sade bir yaşamları olan bu insanların durumları biraz karışıktır. Bu ailenin, uzun zamandır gizledikleri bir de sırları vardır. Bu sır, her ne pahasına olursa olsun açığa çıkmaması gerekmektedir.

Kaynak: Ranini Tv

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >