Ön sipariş süreci başladı: Togg'a ilk 4 saatte rekor başvuru

Togg
Togg

Togg'un 953 bin TL başlangıç fiyatıyla satışa sunulacağı açıklanan T10X için sipariş süreci başladı. Araç için siparişler, 27 Mart'a kadar Trumore dijital platformu ve Togg web sitesi üzerinden alınacak. Ön sipariş sürecinin ardından 28 Mart'ta noter huzurunda dijital çekiliş yapılacak. Togg T10X'e ilk 4 saatte 7 bin 734 ön sipariş verildi.

Ön sipariş süreci başlayan Türkiye'nin doğuştan elektrikli ilk akıllı cihazı Togg T10X için ilk 4 saatte 7 bin 734 ön sipariş verildi.

Togg'un Twitter hesabından yapılan paylaşımda, "Bir teşekkürden daha fazlası... 27 Mart tarihine kadar devam edecek olan ön sipariş sürecinin ilk 4 saatinde 7734 kullanıcımız Togg T10X ön siparişini verdi. Bize duyduğunuz güven için teşekkür ederiz. Bu gurur hepimizin" ifadelerine yer verildi.

2023 yılı boyunca kullanıcılarla buluşacak 12 bin T10X için ön sipariş sahiplerini belirleyecek çekiliş süreci, 27 Mart'a kadar devam edecek.

Bu süreçte Trumore uygulamasından veya Togg websitesi üzerinden Tru.ID oluşturan her bir tekil kullanıcı, havale ya da kredi kartı aracılığıyla Trumore e-Cüzdan'a 60 bin lirayı aktardıktan sonra ön sipariş vermek istedikleri T10X'i konfigüre edip ön ödemeyi yaparak çekilişe katılmaya hak kazanacak.

Ön sipariş dönemi kapandıktan sonra dijital çekiliş, 28 Mart'ta noter huzurunda yapılacak.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >