Önce izne çıktı şimdi set günlerini azalttı! Ünlü oyuncuya rol aldığı dizide öncelik

Önce izne çıktı şimdi set günlerini azalttı! ​Ünlü oyuncuya rol aldığı dizide ayrıcalık

İstanbullu Gelin dizisinin başrol oyuncusu Özcan Deniz, babalık iznini kullanıyor.

İstanbullu Gelin dizisinde başrol oynayan Özcan Deniz, babalık iznini kullanıyor. Nisan ayında baba olan ünlü oyuncu, geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümde kayıp olarak gösterilmişti.

Aslı Enver ve Özcan Deniz.
Aslı Enver ve Özcan Deniz.

Sabah'ın haberini göre; İstanbullu Gelin dizisinin yapım şirketi ve yönetmeni, Özcan Deniz'e 30 Nisan'dan başlayarak 40 günlüğüne yeni bir çekim planı hazırladı.

Deniz, yeni hazırlanan plana göre, artık sadece haftanın 2 günü çalışıyor ve tüm sahneleri çekilip bitiriliyor. Oyuncu, kalan tüm zamanını Zekeriyaköy'de bulunan villasında eşi ve oğluyla ilgilenerek geçiriyor.

İstanbullu Gelin konusu
İstanbullu Gelin, annesiz babasız büyümüş, genç yaşta hayatın yükünü sırtlamış, gururlu bir genç kız olan Süreyya’nın; aniden karşısına çıkan zengin iş adamı Faruk’a aşık olarak Bursa’ya gelin gitmesiyle başlayan dramatik bir aşk hikayesidir. Büyük şehirde yetişmiş, özgürlüğüne düşkün Süreyya ve modern görüntüsüne rağmen ailesine ve geleneklere sıkı sıkıya bağlı Faruk arasındaki aşk, daha ilk dakikadan itibaren pek çok sınavdan geçecektir.
Süreyya, konağın çatısı altına giren herkesin tek hakimi olmak isteyen kayın validesi Esma hanım, tek amacı genç kızın ayağını kaydırarak onun statüsünü elde etmek isteyen eltisi İpek, kocasının her biri birbirinden sorunlu kardeşleri Fikret, Osman ve Murat’la ilgili sorunlarla boğuşurken, Faruk ise hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan sürpriz bir düşmanla başa çıkmak zorunda kalacaktır.
Olaylar geliştikçe neredeyse dört yüz yıldır bütün haşmetiyle ayakta duran konak temellerinden sarsılacak, bütün aile bundan nasibini alacaktır.
İstanbullu Gelin konusu İstanbullu Gelin, annesiz babasız büyümüş, genç yaşta hayatın yükünü sırtlamış, gururlu bir genç kız olan Süreyya’nın; aniden karşısına çıkan zengin iş adamı Faruk’a aşık olarak Bursa’ya gelin gitmesiyle başlayan dramatik bir aşk hikayesidir. Büyük şehirde yetişmiş, özgürlüğüne düşkün Süreyya ve modern görüntüsüne rağmen ailesine ve geleneklere sıkı sıkıya bağlı Faruk arasındaki aşk, daha ilk dakikadan itibaren pek çok sınavdan geçecektir. Süreyya, konağın çatısı altına giren herkesin tek hakimi olmak isteyen kayın validesi Esma hanım, tek amacı genç kızın ayağını kaydırarak onun statüsünü elde etmek isteyen eltisi İpek, kocasının her biri birbirinden sorunlu kardeşleri Fikret, Osman ve Murat’la ilgili sorunlarla boğuşurken, Faruk ise hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan sürpriz bir düşmanla başa çıkmak zorunda kalacaktır. Olaylar geliştikçe neredeyse dört yüz yıldır bütün haşmetiyle ayakta duran konak temellerinden sarsılacak, bütün aile bundan nasibini alacaktır.