Özcan Deniz rol arkadaşından tokat yedi: Kulağım duymuyor

Özcan Deniz
Özcan Deniz

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz, rol aldığı dizinin tokat sahnesini sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı: 3 gündür kulağım duymuyor

İstanbullu Gelin adlı diziyle ekranlarda boy gösteren ve reyting listelerinde üst sıralarda yer alan Özcan Deniz, dizi çekimlerini büyük bir hızla sürdürüyor. Vaktinin büyük bir çoğunluğunu sette geçiren Özcan Deniz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerini şaşırttı.

Dizide Esma Boran karakterini canlandıran İpek Bilgin'le çekilmiş bir sahnesini paylaşan Deniz, Boran'dan tokat yerken görüldüğü sahne için komik bir yorumda bulundu. Deniz paylaştığı kısa görüntülerin üzerine: "Üç gündür kulağım duymuyor valla, İpekçim insanım yaa", "Neredeyim burası neresi?" şeklinde not düştü.

"3 gündür kulağım duymuyor" 

                  Ünlü şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz, rol aldığı dizinin tokat sahnesini sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Deniz paylaşımına, "3 gündür kulağım duymuyor" notunu ekledi.
"3 gündür kulağım duymuyor" Ünlü şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz, rol aldığı dizinin tokat sahnesini sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Deniz paylaşımına, "3 gündür kulağım duymuyor" notunu ekledi.