Pique, Shakira'yı nasıl tavladığını anlattı

Barcelona'nın yıldız savunma oyuncusu Gerard Pique, konuştuğu bir televizyon kanalında, dünyaca ünlü şarkıcı Shakira'yı nasıl tavladığını anlattı.

Pique, Kolombiyalı şarkıcıyı Shakira'yı hava durumunu sorarak tavlamış. Altı yıldır birlikte olan ve iki tane de çocukları bulunan ikili, futbol dünyasındaki en ünlü aşk ilişkilerinden birine sahip.

Katalan televizyon kanalı TV3'e konuşan Pique, Kolombiyalı şarkıcı ile tanışma hikâyesini şu sözlerle anlattı:

"2010 Dünya Kupası'na hazırlandığımız dönemde, Shakira ile Madrid'de tanıştım. Turnuvanın resmi şarkısı Waka-Waka'nın klip çekimindeydik. Her şey Güney Afrika'da başladı. Dünya Kupası'nın açılış töreninde sahne alacaktı. Ben de ona mesaj atarak, hava durumunu sordum. "Normalde böyle aptalca bir soruya 'Montunu giymeyi unutma' şeklinde bir yanıt alırsınız. Ama o bana, her an havanın o anki durumunu mesaj attı. Bir noktada ona 'Seni yeniden görmem için final oynamamız gerek' dedim. Çünkü finalde de sahne alacaktı. Hazır finale kadar çıkmışken, turnuvayı kazanalım dedik ve kazandık."
La familia Topo Gigio!!Shakira (@shakira) tarafından paylaşılan bir fotoğraf (31 Eki 2015, 20:10 PDT)Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >