20.356 Takipçi

Politikadan dosya habere, yerel haberden özel çalışmalara kadar haberin sosyal medyasındasınız. Bazen 'ciddi mesele' bazen bir dakikalık videolarla gündeme dair önemli detaylarla buradayız.

Recep İvedik 6'nın film setinden ilk görüntüler geldi

Recep İvedik 6'dan ilk görüntüler
Recep İvedik 6'dan ilk görüntüler

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, yeni filmi Recep İvedik 6'nın film setinden bir video paylaştı. Şahan Gökbakar'ın paylaşımı iki saat içinde 600 binden fazla görüntülendi.

Şahan Gökbakar, Şubat 2019'de gösterime girecek olan Recep İvedik 6 filminin setinden bir video paylaştı. Gökbakar paylaşımının altına, "Recep İvedik 6. Şubat 2019. Cep telefonuyla çektim. Çikolata yerken set arasında aklıma o an geldi. Filmden bir sahne değil" notunu yazdı. Gökbakar'ın videosu iki saat içinde 600 binden fazla görüntülenme aldı.

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, Recep İvedik serisinin yeni filminin devam eden çekimleri için Karacabey'deki Longoz Ormanları'nda Afrika köyleri kurdurdu. Gökbakar'ın Recep İvedik'in Afrika macerasının anlatılacağı yeni filminin setinden paylaştığı video ise kısa sürede binlerce kişi tarafından izlendi.

İLGİLİ HABERLER