Reyting yarışı! Zuhal Topal ve Fatih Ürek birbirlerine rakip oluyor

Reyting yarışı! ​Zuhal Topal ve Fatih Ürek birbirlerine rakip oluyor
Reyting yarışı! ​Zuhal Topal ve Fatih Ürek birbirlerine rakip oluyor

Ünlü oyuncu Zuhal Topal'ın, yeni sezonda yayınlanacak olan programıyla ünlü şarkıcı Fatih Ürek'e rakip olacağı iddia edildi.

Ünlü oyuncu Zuhal Topal, yeni sezonda sunuculuğunu yapacağı bir programla ekrana geri dönecek. Fox TV'de yayınlanacak olan programın formatı, merakla bekleniyordu.

Gazeteci Sina Koloğlu, bu konuyu köşesine taşıdı. Koloğlu, FOX TV ile anlaşan Zuhal Topal'ın yeni programının formatıyla, Fatih Ürek'in Kanal D'de yayınlanan 'Gelinim Mutfakta'ya benzediğini yazdı.

İşte Sina Koloğlu'nun o yazısı

Zuhal Topal
Zuhal Topal

Evlendirme programları, olağanüstü hal nedeniyle kaldırılınca, izdivacın ağır topları farklı mecralara yöneldi. Onlardan biri de Zuhal Topal... Bir süre bekledikten sonra Fox Global Agency ‘Momsters’ yarışmasının sunuculu haliyle ekrana dönüyor. Yani Esra Erol’la atışma alanı olmayacak. Peki bu sefer rakip kim? Fatih Ürek... Evet, format aynı değil ama ‘Gelinim Mutfakta’yla benzerlik gösteriyor. Bu formatta da kaynanalar ve gelinler var. Stüdyonun dışına da çıkılıyor. Yemek yapılıyor ve listeyi kaynanalar belirliyor. Alışveriş halleri de ‘Yemekteyiz’i andırıyor. Beş gelin ve kaynana var. Her gelin, kaynana nezaretinde villada yemeklerini yapıyor. Diğer kaynanalar davet ediliyor ve tekrar ‘Yemekteyiz’ formatına benzer şekilde, “Ayy, tadı hiç olmamış” muhabbeti başlıyor. Tüm adayların yemek gösterisi bittikten sonra, sıra oylamaya geliyor. Yemek, sofra ve misafir ağırlama alanlarında puan veriyor kaynanalar. Topal, bu formatta sunacak. Muhtemelen, anlatıcı konumunda olacak. Fatih Ürek ve Onur Büyüktopçu’ya rakip görünüyor. Bakalım nasıl bir rekabet olacak? Topal her iki sunucumuzun programından izleyici çalabilecek mi?

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >