Sabiha Gökçen Havalimanı uçuşlarında azaltma yapılacak

Arşiv
Arşiv

Meteorolojik Acil Durum Komitesi (MADKOM) toplantısının ardından alınan kararla Marmara Bölgesi'nde beklenen olumsuz meteorolojik koşullar nedeniyle, Sabiha Gökçen Havalimanı uçuşlarında bugün saat 00.00 ile 10.59 arasında, yüzde 25 azaltma yapılacak.

Sabiha Gökçen Havalimanı uçuşlarında bugün azaltma yapılacağı bildirildi. Yolcuların uçuşları ile ilgili son durumu, ilgili hava yolunun internet siteleri ve çağrı merkezlerinden takip edebileceği kaydedildi.

MADKOM'dan açıklama

İstanbul'da etkili olan sis nedeniyle Sabiha Gökçen Havalimanı Meydan İşletmesi Havaalanı İşletme ve Havacılık Endüstrileri A.Ş. (HEAŞ), Meteorolojik Acil Durum Komitesi (MADKOM) toplantısının ardından yazılı açıklama yaptı.

Açıklamada, "Marmara Bölgesinde ve Sabiha Gökçen Havalimanı'nda beklenen olumsuz meteorolojik koşullar nedeniyle, Sabiha Gökçen Havalimanı uçuşlarında, 09.11.2021 tarihi saat 00.00 ile 10.59 arasında, yüzde 25 oranında azaltma yapılacaktır. Tüm yolcuların uçuşları ile ilgili son durumu, ilgili hava yolunun internet siteleri ve çağrı merkezlerinden takip etmesi tavsiye edilmektedir" denildi.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >