20.356 Takipçi

Politikadan dosya habere, yerel haberden özel çalışmalara kadar haberin sosyal medyasındasınız. Bazen 'ciddi mesele' bazen bir dakikalık videolarla gündeme dair önemli detaylarla buradayız.

Samsung Galaxy Fold'un Türkiye satış tarihi belli oldu

Samsung Galaxy Fold.

Samsung Electronics Türkiye Başkanı DaeHyun Kim, ‘Katlanabilir telefonumuz Galaxy Fold ile tüketicilerimizi heyecanlandıran bir ürün ortaya çıkardık. Galaxy Fold'u 27 Nisan'da Türkiye’de satışa sunacağız.’ dedi.

Samsung Electronics Türkiye Başkanı DaeHyun Kim, katlanabilir telefon Galaxy Fold ile tüketicileri heyecanlandıran bir ürün ortaya çıkardıklarını belirterek, ‘Açıldığında 7,3 inç büyüklüğüne ulaşan Galaxy Fold ile YouTube, WhatsApp ve Google'ı aynı anda kullanabiliyorsunuz. Pazara çok büyük bir yenilik getiren Galaxy Fold'u 27 Nisan’da Türkiye'de satışa sunacağız.’ dedi. 'Samsung MENA Forum 2019’ 18 ülkeden iş ortaklarının katılımıyla Antalya'da yapıldı.

Samsung Galaxy Fold, 'katlanabilir akıllı telefon' furyasının en önemli temsilcileri arasında değerlendiriliyor.
Samsung Galaxy Fold, 'katlanabilir akıllı telefon' furyasının en önemli temsilcileri arasında değerlendiriliyor.

Samsung Electronics'in her yıl tüketici elektroniği kategorisindeki yeni ürünlerini tanıtmak amacıyla Orta Doğu ve Kuzey Afrika'ya (MENA) yönelik gerçekleştirdiği etkinliğe bu yıl, MENA Bölgesi'nin ciroda lider ülkesi Türkiye ev sahipliği yaptı.

Lansmanda farklı ürünler de yer aldı

Samsung Electronics MENA Başkanı Sungwan Myung'un ev sahipliğinde düzenlenen forumda Samsung'un tüm ürünlerinin sergilenmesinin yanı sıra MENA Bölgesi ile eş zamanlı olarak 8K QLED TV'lerin lansmanı gerçekleştirildi. Forumda sergilenen yenilikçi ürünler arasında 98' 8K QLED, Galaxy S10, Galaxy Fold, Samsung 4 Kapılı Buzdolabı, Gardrop Tipi Buzdolabı serisi, QuickDrive çamaşır makinesi ve Wind-Free klima da yer aldı.

Oppo, Huawei, Xiaomi gibi çok sayıda farklı büyük mobil şirket 'katlanabilir akıllı telefon' sektörüne giriş yapmış durumda.
Oppo, Huawei, Xiaomi gibi çok sayıda farklı büyük mobil şirket 'katlanabilir akıllı telefon' sektörüne giriş yapmış durumda.

Samsung Electronics Türkiye Başkanı DaeHyun Kim, Samsung'un 50 yılda dünyanın her yerindeki tüketicilere anlamlı yenilikler sunmanın hedefleri olduğunu söyledi. 50 yıllık birikim ve vizyonun getirisiyle Samsung'un 2019'da çalışmalarını bir üst seviyeye taşıyacağını belirten DaeHyun, sektörde lider olmanın avantajıyla Samsung'un, ‘Akıllı Yaşam’ vizyonunu gerçekleştireceğini ifade etti.

İlginizi çekebilirKatlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold ön incelemesi

İLGİLİ HABERLER