POLİTİKADAN DOSYA HABERE, YEREL HABERDEN ÖZEL ÇALIŞMALARA KADAR HABERİN SOSYAL MEDYASINDASINIZ. BAZEN 'CİDDİ MESELE' BAZEN BİR DAKİKALIK VİDEOLARLA GÜNDEME DAİR ÖNEMLİ DETAYLARLA BURADAYIZ.

20.356 Takipçi
JURNAL.İST HAKKINDA

Samsung Galaxy Note 9 için güncelleme yayınlandı

Samsung Galaxy Note 9. Fotoğraf: Android Central!
Samsung Galaxy Note 9. Fotoğraf: Android Central!

Samsung'un çiçeği burnunda akıllı telefonu Galaxy Note 9 için 0.2 saniye ve 0.4 saniye Süper Ağır Çekim modlarını da içeren ilk yazılım güncellemesi yayınlandı. Detaylar haberimizde:

İçindekiler

Birkaç hafta önce yeni tepe seviyesi akıllı telefonu Galaxy Note 9'u duyuran Samsung, son olarak bu cihaz için ilk güncellemeyi de yayınladı. Temelde minik detaylar içeren bu güncelleştirme aslında güvenlik tarafında eskiye oranla büyük avantaj sağlıyor.

Samsung Galaxy Note 9 güncellemesiyle birlikte 0.2 saniye ve 0.4 saniyelik ağır çekim kamera modları sisteme ekleniyor.
Samsung Galaxy Note 9 güncellemesiyle birlikte 0.2 saniye ve 0.4 saniyelik ağır çekim kamera modları sisteme ekleniyor.

Süper Ağır Çekim modu geliyor!

Güncellemeyle gelen en önemli ek özellik 0.2 saniye ya da 0.4 saniyelik Süper Ağır Çekim kamera modları. Bunlar sayesinde ağır çekim sistemi bir adım öteye götürülüyor. Yani bir anlamda çok daha ilgi çekici videolar kaydetmek mümkün hale geliyor.

Bunun haricinde az önce de belirttiğimiz üzere yeni güncelleme güvenlik tarafında önemli bir ayrıntı barındırıyor. Ağustos'taki güvenlik yamalarını içeren bu paket, bir önceki yazılım sürümüne göre cihazın daha güvenli hale gelmesini sağlıyor. Yazılım güncellemesi OTA sayesinde Galaxy Note 9'lara yüklenebiliyor.

Samsung'dan zam kararı: Galaxy S9 ve Galaxy Note 8'de zamlı fiyatlar açıklandı
İlginizi çekebilirSamsung'dan zam kararı: Galaxy S9 ve Galaxy Note 8'de zamlı fiyatlar açıklandı