“Sanat kareleri" fotoğrafları Şanlıurfa’da sanatseverlerle buluşuyor

Fotoğraf sergisi
Fotoğraf sergisi

Şanlıurfa Piazza AVM’de “Sanat kareleri” fotoğraf yarışmasında dereceye giren eserlerin yer aldığı fotoğraf sergisi açıldı.

Rönesans Gayrimenkul Yatırım bünyesindeki alışveriş merkezleri ile Çocuklar Derneği ve Fotopya iş birliğinde gerçekleştirilen “Sanat kareleri” fotoğraf yarışmasında dereceye giren eserlerin yer aldığı sergi, AVM’de açıldı.

Sahip olduğu ulusal ve uluslararası geniş marka karmasıyla hesaplı ve bol seçenekli alışveriş imkanı sunmanın yanı sıra, sosyal, kültürel ve sanatsal etkinliklere de ev sahipliği yapan AVM serginin fotoğrafları, ziyaretçilerden yoğun ilgi görmeye başladı.

Sanat kareleri sergisi
Sanat kareleri sergisi

Sanatın toplumsal yaraları sararak, sevgi, barış ve umut dolu bir dünya için mücadele eden iyileştirici ve dışa vurum gücünün önemine dikkati çekmeyi amaçlayan yarışmanın fotoğraflarını tek tek incelemeden geçmeyen Şanlıurfalı sanatseverler, AVM yetkililerine etkinlik nedeniyle teşekkür etti.

Sanat kareleri
Sanat kareleri

Yetişkin, ortaokul ve lise öğrencilerinin eserlerinden oluşan “Sanat kareleri” fotoğrafları sergisi, 19 Ağustos Pazar gününe kadar açık kalacak.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >