Şarkıcı Bengü'nün bebeğinin cinsiyeti belli oldu

Bengü annelik heyecanı yaşıyor.
Bengü annelik heyecanı yaşıyor.

Ünlü şarkıcı Bengü geçtiğimiz yıl iş adamı Selim Selimoğlu ile dünyaevine girdi. Sosyal medya üzerinden tanışan çift kısa süre içinde evlendi. Adetlerimize uygun bir düğün yapan şarkıcı geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinden bir bebek beklediğini açıklayan duygusal bir mesaj yayınlanmıştı. Bebeğin cinsiyeti belli oldu.

Bebek bekliyor

Sosyal medyadan ilk çocuğuna hamile olduğunu duyuran Bengü;

Dünyanın en güzel duygusunu sizlerle paylaşmanın zamanı geldi🙈🙈Evet anne oluyorum!!! Bizim bir bebeğimiz oluyor🐣16. Haftamızdayız ve ben öğrendiğim ilk günden beri tarif etmesi çok zor duygular yaşıyorum...Sanki bu yaşıma kadar yaşadığım tüm duygular bomboş benim için... Kocaman bir sevinç, heyecan, merak, endişe, hepsi birarada...Allah ın izniyle ve sizlerin de dualarıyla bebeğimizi sağlıkla kucağımıza alacağımız günü merakla ve heyecanla bekliyoruz...Bu süreçte sizler de bizim için hep dua edin olur mu? 🙏🏼🧿💕Allah isteyen ; bekleyen dileyen herkese bu mucizeyi nasip etsin ve benim gibi hamişleri korusun...Sizi seviyoruz ve ikimiz de öpüyoruz🐣💕😘 sözleriyle duygularını ifade etmişti.

Bengü düğününü Türk geleneklerine uygun yapmıştı.
Bengü düğününü Türk geleneklerine uygun yapmıştı.

Cinsiyeti belli oldu

Şarkıcı Bengü bebeği olacağını açıklamasının ardından büyük bir heyecanla bebek odası hazırlığına girmiş ve 40 bin TL'lik harcama yapmıştı. ''Evlendikten 3 ay sonra hamile olduğumu öğrendim'' diyen şarkıcının bebeği kız olacak.

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan şarkıcı Bengü; ''Sağlıkla gel güzel kızımız, şeker kızımız, bal kızımız🧸💕🎀🧸🍬💕🧿'' ifadelerini kullandı.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >