Jurnal.istŞarkılarını dinlemeye doyamadığınız isimlerin ilk ve son albümleri

Şarkılarını dinlemeye doyamadığınız isimlerin ilk ve son albümleri

Yaptıkları her şarkıyla listeleri sallayan isimlerin, en az 10 yıl önce yayımladıkları ilk albümlerinde heyecanlarını ve toyluklarını net bir şekilde görürsünüz.

HÜSNA KÖŞGER GZT 1 DAKİKADA OKUNUR
Şarkılarını dinlemeye doyamadığınız isimlerin ilk ve son albümleri
Demet Akalın ve Hande Yener, pop müziğin kraliçesi olarak kabul ediliyorlar

Yaptıkları her şarkıyla listeleri sallayan isimlerin, en az 10 yıl önce yayımladıkları ilk albümlerinde heyecanlarını ve toyluklarını net bir şekilde görürsünüz.

BEĞEN

Bakınca yok artık evrim geçirmiş resmen dedirten kapak fotoğraflarıyla birçok ünlü şarkıcı müzik piyasasındaki yerini almış durumda.

İlk çıktıkları zaman toylukları ve poz vermeyi bilmeyişleriyle kapak fotoğraflarında arz-ı endam eden bu isimlerin çoğu fotojenik çıkayım düşüncesiyle ya 32 diş sırıtmış ya da buğulu bakışlarla gözlerini deklanşöre dikivermiştir.

Aradan geçen 10 yıllık süreçteyse artık albüm kapağı için stüdyoya girmek telefonla selfie çektirmekten farksız duruma gelmiştir.

İşte ilk albüm kapakları ve son albüm kapaklarıyla şarkılarını dinlemeye doyamadığımız 7 isim:

1. Tarkan
Tarkan

Türk pop müziğinin Megastar'ı Tarkan, son olarak 10 albümünü yayımladı. Tarkan, hem albüm hem de Harbiye konserleriyle 2017 yılına damgasını vurdu.

2. Demet Akalın
Demet Akalın

Pop müziğinin kraliçesi olarak tanımlanan Demet Akalın, mankenlikten şarkıcılığa geçmiş ve adım adım yükselmişti.

3. Mustafa Sandal
Mustafa Sandal

Dans stiliyle dikkat çeken isimler arasında yer alan Mustafa Sandal, son olarak Reset adlı single çalışmasını yayımladı.

4. Hande Yener
Hande Yener

Farklı tarzıyla her zaman gündemde kalmayı başaran, pop müziğin bir diğer kraliçesi Hande Yener, son olarak Hepsi Hit Vol 2 albümünü yayımladı.

5. Kenan Doğulu
Kenan Doğulu

Müzisyen kimliğiyle de ön plana çıkan Doğulu, son dönemde yeni yayımlamış olduğu Vay Be albümüyle gündemde.

6. Atiye Deniz
Atiye Deniz

Müziğine kattığı Arap müziği tınılarıyla dikkat çeken Atiye, son olarak Maazallah adlı cover çalışmasını yayımladı.

7. Murat Boz
Murat Boz

Yapmış olduğu çalışmalarıyla hem müzik hem de oyunculuk alanında emin adımlarla ilerleyen Boz, son olarak bir reklam kampanyası için Geç Olmadan adlı single çalışmasını yayımladı.

YORUMUNUZU YAZIN, SORUNUZU SORUN
{{ entity.comments.quantity }} KİŞİ YORUM YAZDI
İLK YORUM YAZAN SİZ OLUN
H HÜSNA KÖŞGER GZT Editörü

'GZT’nin hayat editörü olarak görev yapıyor. GZT’de her hafta yayınlanan "Kamera Arkası” programını hazırlıyor. Bir gün mutlaka iyi insanların kazanacağına inanıyor. Hüsna’ya husna.kosger@gzt.com adresinden ulaşabilirsiniz.'

BEĞEN
YUKARI DÖNÜN

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz