Şarkılarını dinlemeye doyamadığınız isimlerin ilk ve son albümleri

Demet Akalın ve Hande Yener, pop müziğin kraliçesi olarak kabul ediliyorlar
Demet Akalın ve Hande Yener, pop müziğin kraliçesi olarak kabul ediliyorlar

Yaptıkları her şarkıyla listeleri sallayan isimlerin, en az 10 yıl önce yayımladıkları ilk albümlerinde heyecanlarını ve toyluklarını net bir şekilde görürsünüz.

Bakınca yok artık evrim geçirmiş resmen dedirten kapak fotoğraflarıyla birçok ünlü şarkıcı müzik piyasasındaki yerini almış durumda.

İlk çıktıkları zaman toylukları ve poz vermeyi bilmeyişleriyle kapak fotoğraflarında arz-ı endam eden bu isimlerin çoğu fotojenik çıkayım düşüncesiyle ya 32 diş sırıtmış ya da buğulu bakışlarla gözlerini deklanşöre dikivermiştir.

Aradan geçen 10 yıllık süreçteyse artık albüm kapağı için stüdyoya girmek telefonla selfie çektirmekten farksız duruma gelmiştir.

İşte ilk albüm kapakları ve son albüm kapaklarıyla şarkılarını dinlemeye doyamadığımız 7 isim:

Tarkan

                  
                  
                  
                  
                
                
                
                Türk pop müziğinin Megastar'ı Tarkan, son olarak 10 albümünü yayımladı. Tarkan, hem albüm hem de Harbiye konserleriyle 2017 yılına damgasını vurdu.
Tarkan Türk pop müziğinin Megastar'ı Tarkan, son olarak 10 albümünü yayımladı. Tarkan, hem albüm hem de Harbiye konserleriyle 2017 yılına damgasını vurdu.
Demet Akalın
Pop müziğinin kraliçesi olarak tanımlanan Demet Akalın, mankenlikten şarkıcılığa geçmiş ve adım adım yükselmişti.
Demet Akalın Pop müziğinin kraliçesi olarak tanımlanan Demet Akalın, mankenlikten şarkıcılığa geçmiş ve adım adım yükselmişti.
Mustafa Sandal
Dans stiliyle dikkat çeken isimler arasında yer alan Mustafa Sandal, son olarak Reset adlı single çalışmasını yayımladı.
Mustafa Sandal Dans stiliyle dikkat çeken isimler arasında yer alan Mustafa Sandal, son olarak Reset adlı single çalışmasını yayımladı.
Hande Yener

                  
                  
                  
                  
                
                
                
                Farklı tarzıyla her zaman gündemde kalmayı başaran, pop müziğin bir diğer kraliçesi Hande Yener, son olarak Hepsi Hit Vol 2 albümünü yayımladı.
Hande Yener Farklı tarzıyla her zaman gündemde kalmayı başaran, pop müziğin bir diğer kraliçesi Hande Yener, son olarak Hepsi Hit Vol 2 albümünü yayımladı.
Kenan Doğulu
Müzisyen kimliğiyle de ön plana çıkan Doğulu, son dönemde yeni yayımlamış olduğu Vay Be albümüyle gündemde.
Kenan Doğulu Müzisyen kimliğiyle de ön plana çıkan Doğulu, son dönemde yeni yayımlamış olduğu Vay Be albümüyle gündemde.
Atiye Deniz

                  
                  
                  
                  
                
                
                
                Müziğine kattığı Arap müziği tınılarıyla dikkat çeken Atiye, son olarak Maazallah adlı cover çalışmasını yayımladı.
Atiye Deniz Müziğine kattığı Arap müziği tınılarıyla dikkat çeken Atiye, son olarak Maazallah adlı cover çalışmasını yayımladı.
Murat Boz
Yapmış olduğu çalışmalarıyla hem müzik hem de oyunculuk alanında emin adımlarla ilerleyen Boz, son olarak bir reklam kampanyası için Geç Olmadan adlı single çalışmasını yayımladı.
Murat Boz Yapmış olduğu çalışmalarıyla hem müzik hem de oyunculuk alanında emin adımlarla ilerleyen Boz, son olarak bir reklam kampanyası için Geç Olmadan adlı single çalışmasını yayımladı.
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >