Sen Anlat Karadeniz 26.bölüm 2.fragmanı yayınlandı! Nefes ölecek mi?

Tahir'in hastanedeki çaresiz bekleyişi sürüyor.
Tahir'in hastanedeki çaresiz bekleyişi sürüyor.

Sen Anlat Karadeniz 26. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Nefes hayata tutunmaya çalışırken, Tahir ise eşiyle yaşadıkları güzel anılarını düşünüp kendini, eşinin düzeleceğine ve hayatta kalacağına inandırmaya çalışıyor.

Sen Anlat Karadeniz'in yeni bölümü 17 Ekim Çarşamba günü ekrana gelecek. 26. bölüm fragmanı ise yayınlandı. Vedat'ın silahından çıkan kurşun ile yaralanan Nefes, yaşam mücadelesi veriyor. Tahir çaresiz bir şekilde eşinin tekrardan hayata dönebilmesi için dua ediyor. Kritik süreç devam ederken Nefes'in durumu birden ağırlaşıyor. Merak konusu ise Nefes'in ölüp ölmeyeceği...

Nefes yaşayacak mı?


Nefes Ameliyata alındı

Vedat, Tahir ile Nefes'i bir arada görüyor. eline aldığı sniper'la Tahir'i hedef alıyor fakat tetiği çektiği anda Nefes'i vuruyor. Vedat çığlıklar atarken Tahir gözü yaşlı bir şekilde eşini hastaneye götürmeye çalışıyor. Nefes acil olarak ameliyata alınırken Tahir de onun için dua ediyor.

Sen Anlat Kardeniz 26. bölüm ilk fragmanı

Sen Anlat Karadeniz 26. bölüm 2.fragmanı


Sen Anlat Karadeniz 25.(Son) bölümde neler yaşanmıştı

Tahir, Mustafa'nın katil olmasına engel olurken kendi öfkesine hakim olamaz. Vedat'la hesaplaşmasını tamamlamaya karar veren Tahir çizgiyi aşar. Nefsine yenilen Tahir için merhametsizliğinin geri dönüşü olacak mı?

Murat, Nazar için endişelenirken sevdiğinin kendisi için Vedat'la olduğunun farkında değildir. Murat için çok büyük bir bedel ödeyen Nazar, her şey için çok geç olduğunu düşünmesine rağmen Murat'ın elinden tutabilecek mi?

Tahir vicdanının sesini dinleyip teslim olmaya karar verir. Zalimliğinin bedelini özgürlüğüyle ödemeye hazır olan Tahir, beklediğinden büyük bir bedel mi ödeyecek? Vedat'ı gömdüğü mezara girerken yanında kimi sürükleyecek.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >