Sen Anlat Karadeniz dizisinin ünlü oyuncusunun acı günü

Öykü Gürman

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Asiye karakterini canlandıran ünlü oyuncu Öykü Gürman'ın yengesi vefat etti.

Fenomen dizi Sen Anlat Karadeniz'de Asiye Kaleli karakterini canlandıran oyuncu Öykü Gürman'ın yengesi vefat etti. Oyuncu, acı haberi sosyal medyadan duyurdu.

Yengesiyle çekilmiş fotoğrafını paylaşan Öykü Gürman, "Dünya'ya gelmemize sebep olan gözlerimi açmaya çalışırken ilk gördüğüm, belki de dedikleri gibi şarkı söyler gibi ilk ağladığım kişi "yengem" .... "bu çocukları ben doğurttum" derken ki gururu, sevinci, gülümseyişi bana hep mutluluk verdi.... Her Zaman hissettim o sıcaklığı ve hissetmeye de devam edeceğim... Bir fotoğraf çok şey demek aslında.... Anılar, çocukluk, aile, sevgi, saygı, bağlılık, paylaşım ama en çok kalan, bize en çok kalması gereken içten bir gülüş ve iyi niyet... Başımız sağ olsun yengem, nurlar içinde yat" sözleriyle acısını takipçileriyle paylaştı.

İşte o paylaşım

Öykü Gürman
Öykü Gürman

Öykü Gürman kimdir?

Öykü Gürman
Öykü Gürman

4 Ağustos 1982 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Aslen Trabzon Of'lu olan Gürman'ın Berk Gürman adında bir ikiz kardeşi vardır. 1997 yılında Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nin sınavlarını kazanarak eğitimine burada devam etti. Cihat Aşkın’dan özel keman dersleri aldı. 2001 yılında Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nden mezun oldu. Bu süre içinde gerek keman gerekse solist olarak okul konserlerinde aktif roller aldı. 2001 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı’nı kazanarak müzik eğitimine keman ve şan dersleri alarak devam etti. 2007 yılında ikiz kardeşi ile birlikte kendilerinin seslendirdikleri "Evlerinin Önü Boyalı Direk" şarkısının videosunu; video paylaşım sitesi YouTube'a yüklediklerinde milyonlarca insan tarafından tıklanarak tanınmaya başladı. Aynı yılın sonlarına doğru kardeşi Berk Gürman ile "Kısmet" adında bir albüm çıkardı. İlerleyen yıllarda solo kariyerine başlayan Gürman, oyunculuk ve sunuculuk alanında da kendisini geliştirmeye başladı.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >