Ses dalgalarından ilham aldığı tasarımı için 850 bin lira istedi!

barış arduç
barış arduç

Ünlü oyuncunun bir ayakkabı markasının ayakkabılarını tasarlamaya hazırlanıyor.

Elçin Sangu ile birlikte rol aldıkları Kiralık Aşk dizisiyle yıldızı parlayan oyuncu Barış Arduç, son rol aldığı projesi Mutluluk Zamanı ile gişede istediğini elde edememişti.

Deliha 2'de yok!

                  Sevgilisi Gupse Özay'ın Deliha filminin ilkinde rol alan Arduç, serinin 2. filminde ise rol almadı.
Deliha 2'de yok! Sevgilisi Gupse Özay'ın Deliha filminin ilkinde rol alan Arduç, serinin 2. filminde ise rol almadı.
Deliha 2 vizyonda!
Öte yandan Deliha 2'nin de çekimleri tamamlandı. Geçtiğimiz günlerde galası yapılan filme Arduç'ta destek veriyor.
Deliha 2 vizyonda! Öte yandan Deliha 2'nin de çekimleri tamamlandı. Geçtiğimiz günlerde galası yapılan filme Arduç'ta destek veriyor.
Reklam filmi yolda!

                  Barış Arduç, bir ayakkabı markası için özel koleksiyon hazırlayacak. Milliyet'in haberine göre; basın mensuplarının karşısına geçen Barış Arduç'un, proje için 850 bin TL aldığı iddia edildi.
Reklam filmi yolda! Barış Arduç, bir ayakkabı markası için özel koleksiyon hazırlayacak. Milliyet'in haberine göre; basın mensuplarının karşısına geçen Barış Arduç'un, proje için 850 bin TL aldığı iddia edildi.
Ses dalgalarından etkilenerek hazırladı

                  Oyuncunun, ses dalgalarından ilham aldığı ve parmak izi gibi benzersiz olan ses tonundan yola çıkarak hazırladığı Barış Arduç, İlkbahar/Yaz Koleksiyonu yaz aylarında piyasada olacak.
Ses dalgalarından etkilenerek hazırladı Oyuncunun, ses dalgalarından ilham aldığı ve parmak izi gibi benzersiz olan ses tonundan yola çıkarak hazırladığı Barış Arduç, İlkbahar/Yaz Koleksiyonu yaz aylarında piyasada olacak.