Sevilen dizi "Söz"den şaşırtan ayrılık!

Söz
Söz

Sevilen dizi "Söz"den ayrıldı! Hayranları şoke oldu

Star TV'nin geçtiğimiz sezona damgasını vuran ve yeni sezonu merakla beklenen bordo bereli dizisi "Söz"de şok ayrılık!

"En büyük prodüksiyonlu dizi"
Timur Savcı ve Burak Sağyaşar‘ın yapımcılığını üstlendiği, Türkiye’nin en büyük prodüksiyonlu askeri dizisi olan SÖZ, Star Tv ekranlarında izleyiciden ilgi görmeye devam ediyor.
"En büyük prodüksiyonlu dizi" Timur Savcı ve Burak Sağyaşar‘ın yapımcılığını üstlendiği, Türkiye’nin en büyük prodüksiyonlu askeri dizisi olan SÖZ, Star Tv ekranlarında izleyiciden ilgi görmeye devam ediyor.
Ayrılıyor!
Yeni sezonda seyirciyle yeniden buluşacak olan yapımın başrollerini paylaştığı Geveze lakaplı Üsteğmen Zafer karakterini canlandıran oyuncusu Avatar Atakan diziden ayrıldığını kendi İnstagram hesabından duyurdu. İlk sezonda başarılı bir sezon geçiren başarılı oyuncu kendi isteğiyle ayrıldığını açıkladı.
Ayrılıyor! Yeni sezonda seyirciyle yeniden buluşacak olan yapımın başrollerini paylaştığı Geveze lakaplı Üsteğmen Zafer karakterini canlandıran oyuncusu Avatar Atakan diziden ayrıldığını kendi İnstagram hesabından duyurdu. İlk sezonda başarılı bir sezon geçiren başarılı oyuncu kendi isteğiyle ayrıldığını açıkladı.
Sosyal medya hesabından açıkladı!
Dizinin "Geveze" karakteri Avatar Atakan, resmi hesabından diziden ayrıldığını açıkladı.
Sosyal medya hesabından açıkladı! Dizinin "Geveze" karakteri Avatar Atakan, resmi hesabından diziden ayrıldığını açıkladı.
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >