Şezlongların hepsi kaldırıldı: Plajlar vatandaşın oldu

İzmir’in Menderes Belediyesi zabıta ekipleri tarafından ilçenin 43 kilometrelik sahil şeridindeki tüm şezlonglar kaldırıldı.
İzmir’in Menderes Belediyesi zabıta ekipleri tarafından ilçenin 43 kilometrelik sahil şeridindeki tüm şezlonglar kaldırıldı.

İzmir’in Menderes Belediyesinin plaj operasyonu İzmirlilerin takdirini kazandı. Belediye tarafından ilçedeki plajlarda yer alan tüm şezlonglar kaldırıldı. Menderes Belediyesi zabıta ekipleri tarafından ilçenin 43 kilometrelik sahil şeridindeki tüm şezlonglar kaldırılarak vatandaşların plajları istediği gibi kullanabilmesinin önünü açtı.

İzmir’in Menderes Belediyesi zabıta ekipleri tarafından ilçenin 43 kilometrelik sahil şeridindeki tüm şezlonglar kaldırılarak, vatandaşların plajlarda gönüllerince yararlanmasının önü açıldı.

Menderes Belediye Başkanı AK Partili Bülent Soylu, şunları kaydetti:

  • "Menderes’imizin sahillerinde yer alan işletmelerin plajlarda halka parayla kiraladığı tüm şezlongları kaldırttık.Plajlar vatandaşındır. İşletmelerin şezlong kiralaması yasaktır. 43 kilometrelik sahil şeridimizin tamamı halk plajı olarak ücretsiz hizmet vermektedir. Konuyla ilgili zabıta ekiplerimiz sürekli takiplerini sürdürmektedirler. Vatandaşlarımızın huzurlu, güvenli ve konforlu bir şekilde tatillerini yapmaları için her türlü çalışmayı yapıyoruz, yapmayı da sürdüreceğiz"

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >