Shakira'yı, Arda Turan ve Aslıhan Doğan Turan çifti ağırlayacak

Arda - Aslıhan Turan ve Shakira
Arda - Aslıhan Turan ve Shakira

Temmuz ayında konser vermek için Türkiye'ye gelecek olan dünyaca ünlü İspanyol Şarkıcı Shakira, Arda Turan ve Aslıhan Turan'ın misafiri olacak

11 Temmuz'da İstanbul'da hayranlarıyla buluşacak olan dünyaca ünlü yıldız Shakira, bir dönem eşi Piqué ile Barcelona'da top koşturan Arda Tura'ın misafiri olacak.

11 temmuz akşamı hayranlarıyla buluşacak 
Son albümü ile aynı adı taşıyan 6'ncı dünya turnesi "EL Dorado" kapsamında İstanbul'a gelecek olan yıldız şarkıcıVodafone Park'ta 11 Temmuz Çarşamba akşamı sahne alacak. Shakira'yı, Arda Turan geçtiğimiz Mart ayından hayatını birleştirdiği Aslıhan Turan ile ağırlayacak.
11 temmuz akşamı hayranlarıyla buluşacak Son albümü ile aynı adı taşıyan 6'ncı dünya turnesi "EL Dorado" kapsamında İstanbul'a gelecek olan yıldız şarkıcıVodafone Park'ta 11 Temmuz Çarşamba akşamı sahne alacak. Shakira'yı, Arda Turan geçtiğimiz Mart ayından hayatını birleştirdiği Aslıhan Turan ile ağırlayacak.
Birlikte mavi tura çıkacaklar 
Ünlü çifti teknelerinde ağarlayacak olan Arda Turan ve Aslıhan Turan birlikte Mavi Tur'a çıkacaklar.
Birlikte mavi tura çıkacaklar Ünlü çifti teknelerinde ağarlayacak olan Arda Turan ve Aslıhan Turan birlikte Mavi Tur'a çıkacaklar.
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >