Sık sık anahtarını kaybedenlere özel, kaybolması mümkün olmayan 15 tasarım

Evinizin dekorasyonuna şıklık katacak tasarımlarla, dünyanızı renklendirebilirsiniz.
Evinizin dekorasyonuna şıklık katacak tasarımlarla, dünyanızı renklendirebilirsiniz.

Değişen yaşam koşullarında, ne yazık ki aynı anda çokça eşyayı taşımak zorunda kalıyoruz. Telefon, cüzdan, olmazsa olmaz özel eşyalar, anahtar derken; hepsine bir arada sahip çıkmak imkansızlaşıyor. Tüm bu yoğunlukta, sık sık anahtar kaybedenlere özel anahtarlık tasarımları haberini sizin için hazırladık.

Yaşam alanlarınızı ve dünyanızı renklendirmek sizin elinizde... Renklerden ve farklılıklardan kaçınmayanlara özel, herkesin hayranlıkla bakacağı anahtarlık tasarımlarını sizin için derledik.

Altıgen şeklinde arı peteği

                  
                  Manyetik petek anahtarlıklar, anahtarlarınızın kaybolmaması konusunda size yardımdı olacaktır. Anahtarlarınızı bambudan yapılmış altıgen şeklindeki yuvalara yerleştirmeniz mümkün.
Altıgen şeklinde arı peteği Manyetik petek anahtarlıklar, anahtarlarınızın kaybolmaması konusunda size yardımdı olacaktır. Anahtarlarınızı bambudan yapılmış altıgen şeklindeki yuvalara yerleştirmeniz mümkün.
Lego meraklılarına 

                  
                  Lego meraklıları birleşin! İçinizdeki çocuğu uyandırma vakti geldi. Lego yuvaları, anahtarlarınızı kaybetmemeniz için bir iyi bir alternatif.
Lego meraklılarına Lego meraklıları birleşin! İçinizdeki çocuğu uyandırma vakti geldi. Lego yuvaları, anahtarlarınızı kaybetmemeniz için bir iyi bir alternatif.
Evinize modern bir dokunuş 

                  
                  Evinize modern bir hava katacak ahşap ürünler, her tarz evde kullanmaya müsait. Ahşaplara yerleştirdiğiniz kancalar sayesinde anahtarlarınızı güvenle asıp kaybetme ihtimalini ortadan kaldırabilirsiniz.
Evinize modern bir dokunuş Evinize modern bir hava katacak ahşap ürünler, her tarz evde kullanmaya müsait. Ahşaplara yerleştirdiğiniz kancalar sayesinde anahtarlarınızı güvenle asıp kaybetme ihtimalini ortadan kaldırabilirsiniz.
Renkli kanatlarıyla tavus kuşu 

                  
                  Bu küçük kuşa hayran kalacaksınız.
Renkli kanatlarıyla tavus kuşu Bu küçük kuşa hayran kalacaksınız.
Sanatseverlere özel 

                  
                  Piyano tuşları evinize renk katacak.
Sanatseverlere özel Piyano tuşları evinize renk katacak.
Tenis ağzında anahtar

                  
                  Küçük bir tenis topunun ağzını bıçakla kesip duvara asın; yaratıcı bir tasarım olacaktır.
Tenis ağzında anahtar Küçük bir tenis topunun ağzını bıçakla kesip duvara asın; yaratıcı bir tasarım olacaktır.
Araba değil, anahtar garajı

                  
                  Bu eğlenceli tasarım araba ve motor tutkunlarına özel.
Araba değil, anahtar garajı Bu eğlenceli tasarım araba ve motor tutkunlarına özel.
Rıhtıma yanaşan gemi

                  
                  
	

Geminin zincirlerine taktığınız anahtarlık, rıhtıma yanaştığında evinize harika bir hava katacaktır.
Rıhtıma yanaşan gemi Geminin zincirlerine taktığınız anahtarlık, rıhtıma yanaştığında evinize harika bir hava katacaktır.
19. yüzyıl esintisi

                  
                  19. yüzyıldan kalma bu geleneksel kapı kilidi modeli, hem anahtarlarınızın kaybolmasını önleyecek, hem de çantanızda şık bir görüntüye neden olacaktır.
19. yüzyıl esintisi 19. yüzyıldan kalma bu geleneksel kapı kilidi modeli, hem anahtarlarınızın kaybolmasını önleyecek, hem de çantanızda şık bir görüntüye neden olacaktır.
Vintage dokunuşlar

                  
                  Geleneksel görünümlü bu anahtarlık ile ev dekorasyonuna vintage bir hava katabilirsiniz. Özellikle otellerde tercih edilebilecek bu anahtarlıklara numara verip renk de ekleyebilirsiniz.
Vintage dokunuşlar Geleneksel görünümlü bu anahtarlık ile ev dekorasyonuna vintage bir hava katabilirsiniz. Özellikle otellerde tercih edilebilecek bu anahtarlıklara numara verip renk de ekleyebilirsiniz.