Sıla ve Ahmet Kural olayından sonra, ünlüler camiasından kötü bir haber daha

4 çocuk babası Neco, 2008 yılında İdil Eker ile nikah masasına oturmuştu.
4 çocuk babası Neco, 2008 yılında İdil Eker ile nikah masasına oturmuştu.

Ünlü sanatçı Neco, kendisinden 25 yaş küçük olan eşi İdil Erke'nin iddiaları nedeniyle 3 ay evden uzaklaştırma cezası aldı. Şarkıcı Neco’nun daha önce de eşini darp ettiği gerekçesiyle 1 ay evden uzaklaştırma alarak para cezasına çarptırıldığı iddia ediliyor.

2008 yılında kendisinden 25 yaş küçük olan eşi İdil Erke ile evlenen ünlü sanatçı Nejat Özyılmazel (Neco), eşine şiddet uyguladığı gerekçesiyle mahkemelik oldu. Yaklaşık 2 yıldır evliliklerinde çatlaklar oluşan Neco’nun, geçtiğimiz yıl da eşi Erke’yi darp ettiği iddia ediliyor.

İdil Erke, çok sayıda yerinden yaralandı

                  Yaşanan olayda İdil Erke’nin gözünden, göğsünden ve elinden yaralanarak hastanelik olduğu öğrenildi. Olayın ardından eşi Neco’dan şikayetçi olarak darp raporu alan Erke’nin daha sonra şikayetinden vazgeçtiği ortaya çıktı.
İdil Erke, çok sayıda yerinden yaralandı Yaşanan olayda İdil Erke’nin gözünden, göğsünden ve elinden yaralanarak hastanelik olduğu öğrenildi. Olayın ardından eşi Neco’dan şikayetçi olarak darp raporu alan Erke’nin daha sonra şikayetinden vazgeçtiği ortaya çıktı.
Hem uzaklaştırma hem para cezası

                  Olayın adliyeye intikal etmesi nedeniyle suçun işlendiğini sabit gören adli makamlar, Neco’ya 1 ay evden uzaklaştırma ve TCK’nın 86/2 maddesi gereğince kasten yaralama suçundan para cezası verdi.
Hem uzaklaştırma hem para cezası Olayın adliyeye intikal etmesi nedeniyle suçun işlendiğini sabit gören adli makamlar, Neco’ya 1 ay evden uzaklaştırma ve TCK’nın 86/2 maddesi gereğince kasten yaralama suçundan para cezası verdi.
'1 yıl boyunca psikolojik şiddet uyguladı' iddiası!

                  Bu olaydan sonra, Neco’nun 1 yıl boyunca eşi Erke’ye psikolojik şiddet uygulayarak tehdit ettiği iddia edildi. Bu duruma daha fazla dayanamayan Erke, Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğüne giderek şikayetçi oldu. Olayın mahkemeye taşınmasının ardından savcılık talebiyle şarkıcı Neco’ya 3 ay daha evden uzaklaştırma cezası verildi.
'1 yıl boyunca psikolojik şiddet uyguladı' iddiası! Bu olaydan sonra, Neco’nun 1 yıl boyunca eşi Erke’ye psikolojik şiddet uygulayarak tehdit ettiği iddia edildi. Bu duruma daha fazla dayanamayan Erke, Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğüne giderek şikayetçi oldu. Olayın mahkemeye taşınmasının ardından savcılık talebiyle şarkıcı Neco’ya 3 ay daha evden uzaklaştırma cezası verildi.
Boşanma davası açmaya hazırlanıyor

                  İdil Erke’nin yeniden fiziksel şiddet görme endişesi ile boşanma davası açmaya hazırlandığı öğrenildi. Neco’nun eşi idil Erke ile aynı evde kalmayı sürdürdüğü, ayrı odalarda yaşadıkları ve haksız maddi talep de bulunduğu da iddia edildi.
Boşanma davası açmaya hazırlanıyor İdil Erke’nin yeniden fiziksel şiddet görme endişesi ile boşanma davası açmaya hazırlandığı öğrenildi. Neco’nun eşi idil Erke ile aynı evde kalmayı sürdürdüğü, ayrı odalarda yaşadıkları ve haksız maddi talep de bulunduğu da iddia edildi.
Avukatı açıklama yaptı!

                  Konuyla ilgili olarak telefonla ulaşılan Erke’nin Avukatı Ömer Kayran, yaşanan olayla ilgili ayrıntılı bilgi veremeyeceğini ifade ederek “Müvekkilimin hakları gizlidir. Kendisinin bilgisi olmadan konuyla ilgili açıklama yapamam” açıklamasında bulundu.
Avukatı açıklama yaptı! Konuyla ilgili olarak telefonla ulaşılan Erke’nin Avukatı Ömer Kayran, yaşanan olayla ilgili ayrıntılı bilgi veremeyeceğini ifade ederek “Müvekkilimin hakları gizlidir. Kendisinin bilgisi olmadan konuyla ilgili açıklama yapamam” açıklamasında bulundu.
2008'de nikah masasına oturdular

                  Şarkıcı Neco ve İdil Erke 2008 yılında dünya evine girmişti. Kendisinden 25 yaş küçük Erke ile evlenen Neco, bu evlilikten 2 çocuk sahibi oldu. Neco’nun ilk evliliğinden ise Zeynep Özyılmazel ve Ayşe Özyılmazel isimli 2 kızı bulunuyor.
2008'de nikah masasına oturdular Şarkıcı Neco ve İdil Erke 2008 yılında dünya evine girmişti. Kendisinden 25 yaş küçük Erke ile evlenen Neco, bu evlilikten 2 çocuk sahibi oldu. Neco’nun ilk evliliğinden ise Zeynep Özyılmazel ve Ayşe Özyılmazel isimli 2 kızı bulunuyor.
Son olarak Sıla ve Ahmet Kural olayı yaşanmıştı

                  Ünlüler dünyasından son şiddet haberi, Sıla ve Ahmet Kural'dan gelmişti. Geçtiğimiz günlerde, şarkıcı Sıla Gençoğlu ile hakkında çıkan iddialar sonucunda ifadesi alınmak üzere adliyeye çağrılan ünlü oyuncu Ahmet Kural'a ilişkin başlatılan soruşturma sürüyor. Soruşturma kapsamında geçtiğimiz hafta Sıla Gençoğlu'nu dinleyen savcılık, şüpheli sıfatıyla oyuncu Ahmet Kural'ın ifadesini aldı.
Son olarak Sıla ve Ahmet Kural olayı yaşanmıştı Ünlüler dünyasından son şiddet haberi, Sıla ve Ahmet Kural'dan gelmişti. Geçtiğimiz günlerde, şarkıcı Sıla Gençoğlu ile hakkında çıkan iddialar sonucunda ifadesi alınmak üzere adliyeye çağrılan ünlü oyuncu Ahmet Kural'a ilişkin başlatılan soruşturma sürüyor. Soruşturma kapsamında geçtiğimiz hafta Sıla Gençoğlu'nu dinleyen savcılık, şüpheli sıfatıyla oyuncu Ahmet Kural'ın ifadesini aldı.
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >